Facebook

4 грубі помилки в плануванні кухні

Помилки в плануванні кухні

У дизайні інтер'єру кухні були розроблені певні принципи, що забезпечують її функціональність і ергономіку. Найчастіше при проектуванні кухонного простору виявляється багато помилок.

 


Ми повинні думати про те, як використовувати кухню при проектуванні будинку або виборі квартири. Перший вибір - розмір і конфігурація кухні. Конструктор кухни от компании Mobiform допоможе вам підібрати кухню. Варто враховувати розташування вікон і дверей і те, як це вплине на можливість облаштування кухні, яке вплине на розташування кухні з однієї або обох сторін, або у формі букви L або U.

Наступним кроком є ​​розстановка основних пристроїв: кухні, холодильника і раковини. Гарне освітлення робочих місць і місця для їдальні однаково важливо.


Багато вікон і дверей
При величезній кількості прорізів на кухні доведеться використовувати смужку уздовж вікна і короткий фрагмент стіни поруч з вітальні або їдальні. Вікна та двері зменшують площа кухні, на стінах якої повинні висіти шафи. Подвійні двері патіо, якими б вони не були красивими і функціональними, абсолютно не потрібні на кухні.


Ліквідація двері дозволить створити уздовж стіни функціональний корпус, в який також входять підвісні шафи. Додаткова помилка полягає в тому, що раковина в таких плануваннях знаходиться біля вікна.


Навколо раковини завжди найбільший безлад. Люди, що сидять за столом, побачать стільницю, на якій залишені брудні тарілки. На кухнях, відкритих для вітальні, раковина повинна бути розташована в такому робочому порядку, який не видно з репрезентативною частини квартири.


Невдалий дизайн інтер'єру кухні
Кухня повинна мати ергономічний дизайн. Якщо вздовж проходу в їдальню була влаштована дуже довга стільниць, а вхід на кухню вузький і розташований збоку від кімнати, то стіл для сніданку виявиться в темному кутку, так що члени сім'ї їдять, дивлячись на стіну.


Якщо кухонний острів дуже малий або розташований незручно по відношенню до робочої зони, то говорити про функціональність не доводиться. Хорошим рішенням було б розробити острів в небільшій розмірі, щоб було місце для їжі.


На кухні дуже мало шаф, тому що довга вузька кухня не дозволяє встановити меблі з верхніми шафами. Довга стіна без вікна дозволяє розташувати цілий гарнітур, наприклад, з використанням високих вантажних шаф, в яких ви можете створити складське приміщення. Варто поставити поруч з ним високий холодильник.


Раковина знаходиться дуже близько до плити
При облаштуванні кухні необхідно дотримуватися функціональні і безпечні відстані між приладами. Якщо раковина знаходиться дуже близько до плити, то між цими приладами повинен бути зручна кухонна стільниця. Мінімальна відстань становить 30 см поруч з кухнею, тому каструлю можна відкласти в сторону.


Але так як поруч є раковина, яка також вимагає робочого простору, варто тримати стіл подалі, наприклад, 60 см від раковини. Друга проблема - це загроза безпеці. Під час миття посуду ви можете розлити вогонь в газову плиту. Бризки води з боку в бік при обполіскуванні овочів або фруктів можуть впасти на розігріту посуд і нагрівальну плиту. До того ж - близькість побутової хімії до підготовлюваної їжі може завдати шкоди здоров'ю.


Погане місце для холодильника
Місце холодильника дуже важливо. Його розташування впливає на зручність при приготуванні їжі. Не менш важливо функціональність під час складування продуктів і розпаковування їх для готування. Відмінним рішенням є розташування холодильника в кінці робочої лінії поруч зі стільницею в одному ряду з мийкою.


Якщо холодильник стоїть на проході або біля шафи з продуктами, проблема полягає в конфлікті між дверима холодильника і дверима комори. Відкриття двері холодильника блокує вхід до комори, а іноді і на кухню. Відкриття двері в комору блокує доступ до холодильника. Для зручної розпакування покупок холодильник слід розмістити в іншому місці, наприклад, там, де знаходиться духовка.


Холодильник не повинен знаходиться поруч зі столом для сніданку. Передбачається, що за столом буде двоє людей, і стільці будуть кожен раз відсуватися, щоб дістатися до зберігання продуктів. При такому розташуванні ви можете відкрити холодильник і дістати продукти харчування. Життя на кухні, проте, має свої правила, підлеглі ергономіці.

в Меблі Переглядів: 5246 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 28 листопада 2022