Facebook

Екран на батарею - не просто додатковий елемент декору інтер'єру

Постійний вплив високих температур сприяє тому, що батареї в приміщенні втрачають свій естетичний вигляд. Крім того, не надає краси радіаторам опалення і їх постійне фарбування. І якщо під час ремонту ви не плануєте заміну такої конструкції, то в оновленому інтер'єрі вона буде виглядати не дуже естетично.

Заміна радіатора опалення коштує недешево, але проблему можна вирішити за допомогою спеціальних декоративних пристосувань. Тим більше що екран на батарею не тільки виконує декоративну функцію, але і захищає домочадців від можливих травм при ударі об такий предмет. Це особливо стосується непосидючих малюків і домашніх тварин. Виконує екран і функцію рівномірного розподілу тепла.

Зверніть увагу, що на сайті szo.spr.ru ви можете знайти актуальний каталог організацій просто зараз.

Функціональне призначення екранів для батарей

Зі шкільної лави нам відомо, що найефективніше поглинає і випромінює теплову енергію чорне тіло. Тому спеціальні конструкції здатні поглинати інфрачервоне випромінювання, що виходить від радіаторів, при цьому віддаючи в приміщення виключно тепло.

Таким чином, переважно декоративні екрани з внутрішньої сторони роблять у чорному кольорі. За батарею наклеюють блискучу теплоотражающий поверхню, призначену для більш ефективної віддачі тепла. Із зовнішнього боку виріб декорують під будь-який дизайн інтер'єру.

З чого сьогодні роблять екрани для батарей

Сучасні виробники екранів на радіатори опалення пропонують подібні елементи декору в різноманітності видів. І перш за все це стосується матеріалу виготовлення. Так, на ринку представлені:

  • пластикові панелі - один з бюджетних варіантів, це найпростіше рішення в оформленні батареї в інтер'єрі, проте, враховуючи температурні режими радіаторів опалення, до такого виробу слід поставитися з обережністю, оскільки пластик може плавитися, тріснути від удару і т.д.;
  • металеві моделі - прекрасний вибір, так як цей екран довговічний, стійкий до механічних пошкоджень, не деформується, його просто монтувати, він має гарну теплопровідність, доступний за ціною і представлений в величезному асортименті видів і колірної гами;
  • дерев'яні конструкції - більш дороге рішення, але воно дуже ефектно і добротно виглядає в інтер'єрі, такі вироби довговічні, особливо при певному догляді за ними, якщо вибирати дане пристосування, то краще віддати перевагу навісного увазі;
  • скляні варіанти виконують виключно декоративну функцію, скло в даному випадку використовується гартоване, тому воно досить стійко до ушкоджень, підлягає різноманітному декору з застосуванням інших матеріалів.

Також екрани можуть бути зроблені в комбінації матеріалів, наприклад, метал і пластик або дерево і скло і т.д.

в Все для дому Переглядів: 429 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 25 квітня 2019