Facebook

Консервація вуличного басейну на зиму

У даній статті ми розповімо про те, як здійснюється консервація басейнів на зиму, і в який період часу це робити найкраще.


 
Ви можете заощадити час і нерви, звернувшись фахівцям для консервації вашого басейну. Якщо ж ви вирішили робити це самостійно, то обов'язково прочитайте нашу статтю.

Консервація басейнів на зиму: підготовка до зими

Консервація басейнів на зиму - це комплекс робіт, які повинні бути виконані при підготовці басейну до зими.
 
В процесі консервації не рекомендується повністю спускати воду з басейну, незалежно від того, з якого матеріалу він виготовлений. Завдяки воді, що залишилася створюється зустрічний тиск, необхідне басейну під час зимівлі, зокрема для того, щоб протидіяти тиску грунтових вод. У той же час маса води, що залишилася буде діяти і як теплоізоляція, захищаючи при цьому стіни вуличного басейну від різкої зміни температури під час зимівлі.
 
Консервация бассейна на зиму також передбачає забезпечення захисту басейнів і заставних деталей від горизонтального тиску льоду на поверхні.
 
Під час замерзання обсяг води в середньому збільшується на 1/10 частину. Тому для забезпечення захисту при консервації відкритого басейну застосовуються спеціальні амортизуючі подушечки з низьким водопоглинанням або ж зимові поплавці, що закріплюються уздовж периметра споруди і занурюються у воду приблизно на 80%.
Варто відзначити, що при скіммерній системі рівень води опускається на 10 см нижче скімера, а при переливної системі - приблизно на 30 см нижче, ніж звичайний рівень дзеркала води.

Консервація басейнів на зиму перед сезоном морозів також передбачає демонтаж і видалення всіх деталей і установок, які не бажано піддавати дії низької температури.

Крім цього, для продовження терміну експлуатації і збереження зовнішнього вигляду слід прибрати сходи та інші знімні деталі з чаші конструкції.

Що можна використовувати для того, щоб вода в басейні не замерзала в зимовий період?

Для цього можна використовувати електричну нагріває установку (ТЕН). Крім цього, в даному випадку можлива і подальша робота системи рециркуляції води, адже її можна експлуатувати з температурою води 2-4 ° С.

Перераховані вище заходи особливо рекомендуються, якщо вуличний басейн має якісне покриття, стійке до несприятливих погодних умов, оскільки в даному випадку витрата енергії буде незначним. При цьому для забезпечення власної безпеки басейн необхідно буде піддавати щоденному контролю і мінімального догляду за його водою.
 
Коли слід консервувати басейн?

Консервацію басейну на зиму необхідно здійснювати тоді, коли денна температура повітря не піднімається вище 10-12 ° С. Така прохолодна погода, як правило, встановлюється вже ближче до середини жовтня. Звичайно ж, басейн можна закрити і в вересні, але в цьому випадку вода може зіпсується, і навесні буде дорожче і складніше її відновити. Адже для цього знадобиться більше спеціальних хімікатів і сил.
 
Однак якщо в вересні вже холодно, то консервацію басейнів на зиму проводити рекомендується.

в Все для дому Переглядів: 1432 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 03 грудня 2022