Facebook

Дерев'яні панелі для внутрішньої обробки стелі

При ремонті в житлових і офісних приміщень багато хто замислюється про обробку стель. Для цього використовуються різні матеріали, які виробляють різні ефекти. Але одним з найцікавіших варіантів є дерев'яні стельові панелі. В чому полягають їх особливості?

Особливості панелей з дерева

Серед особливостей, що відрізняють дерев'яні планки, можна виділити наступні:

  • Натуральність матеріалу. Це робить панелі особливо цінними.
  • Підвищена декоративність. Внутрішня структура дерева не може бути однаковою. В результаті поверхня панелей ніколи не повторюється.
  • Користь для здоров'я. В результаті обробки деревом в повітрі завжди буде присутній аромат деревної смоли. До того ж, цей натуральний матеріал забезпечує нормальний температурний режим.
  • Антистатичність. Ці планки не виділяють шкідливих речовин і не провокують алергічну реакцію.

До речі, на сайті http://www.agroprom-ekb.ru/dekorativnye_potolochnye_paneli_izoteks ви можете придбати якісні стельові панелі за найвигіднішими цінами просто зараз.

Основні види

Дерев'яні панелі роблять в таких випадках:

  • У вигляді декоративних тонованих панелей, виконаних з цінних хвойних порід деревини.
  • У вигляді цільноламельних переклеєних щитів.
  • У вигляді тришарової конструкції з лицьовим шаром, який має високі декоративні властивості.

Декоративні панелі, виконані з масиву натуральної деревини, вважаються найбільш дорогими і престижними. Але цей матеріал краще не встановлювати в приміщеннях з високим рівнем вологості, таким як кухня. Тут краще використовувати панелі під дерево. Вони добре виглядають і коштують відносно недорого.

Панелі з дерева, що відносяться до клеєного типу, обходяться дешевше масивних. Для їх виробництва використовується особлива технологія, пов'язана зі склеюванням тонких деревних ламелей. Вони повинні розташовуватися по відношенню один до одного перпендикулярним чином. Клеєні планки також можна збирати з елементів шпону, лицьовий шар яких виконаний з цінних порід деревини

в Будівельні матеріали Переглядів: 1641 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Середа, 01 лютого 2023