Facebook

Кондиціонери для дому, як вибрати?

Всім відомо з дитячих років, що холодні предмети, речовини і істоти прагнуть зігрітися, а гарячі - охолонути. Це називається природним теплообміном. Тому температура за межами кімнати, якщо вона вище, поступово переповзає всередину і зрівнює температуру всередині і зовні. Пристрій, який в побуті називається кондиціонером, утримує різницю між цими температурами. Ця роль відведена фреону, бігає за певним контуру. Фреон притягує до себе кімнатна тепло і випускає його на вулицю, де і так висока температура. Спонукає фреон рухатися і стискатися - компресор, підключений до електроживлення.

До речі, на сайті компанії ООО "КИЕВ КОМФОРТ" ви можете придбати якісні та надійні кондиціонери за вигідними цінами вже зараз.

Багато популярних сьогодні моделі виконують, крім охолодження, також і роль обігрівача до них можна сміливо віднести спліт системи mitsubisi, кондиціонери daikin. У такому режимі фреон здійснює ті ж дії, але з протилежним знаком - віддає тепло в приміщення, а холод викидає на вулицю, де температура і без того низька. Ми натисканням потрібної кнопки або поворотом ручки спонукаємо фреон бігти по контуру, але в зворотному напрямку режиму охолодження. Тепло зароджується в самому пристрої, без участі електроживлення. Виходить безкоштовний обігрів, економія електроенергії. Чи не відчуєш при такому обігріві і запаху пригорілої пилу. Справжній обігрівач в 1 кВт споживає електроенергії в розмірі свого номіналу, а кондиціонер у порівнянні з ним - менше в 3 рази, так як енергія використовується на стиск фреону і спонукальний поштовх в потрібному напрямку, і ні на що більше. Енерговитрат на це йде набагато менше. Засмучує лише те, що мало хто сьогоднішні кондиціонери для будинку передбачають такий обігрівальний конструктив. Хоча зустрічаються апарати, які успішно працюють при 15-20 градусах нижче нуля.

 Крім температури, кондиціонери регулюють і вологість в приміщенні. За аналогією з вийнятої з холодильника запітнілій пляшкою пива - вона дуже холодна, а повітря навколо неї теплий, тому на ній утворюється наліт. Цей же процес відбувається і в кондиціонері. На поверхні теплообмінника, холоднішою в порівнянні з навколишнім повітрям, утворюється конденсат, який виводиться на вулицю самостийно через дренаж або за допомогою мікронасоса в каналізацію. З повітря конденсатором поглинається зайва волога, і він м'яко осушується до відсотка вологості, що дорівнює приблизно 40%.

Крім цього, кондиціонери служать і для очищення повітря. Фільтри, які здійснюють багатоступеневу очистку, присутні у всіх моделях, по одному або кілька. Але все ж для цих цілей краще купувати специфічні пристрої, очисники повітря, оскільки для кондиціонерів це - не головна спрямованість.

в Все для дому Переглядів: 1418 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 08 червня 2023