Facebook

Класифікація компресорів в залежності від особливостей конструкції

Мембранні компресори. Вони працюють практично за таким же принципом, що і стандартні поршневі агрегати. Тільки в якості робочого елемента, який відповідає за нагнітання повітря, тут виступає спеціальна поршнева мембрана, розрахована на функціонування при багаторазовому циклі зворотно-поступальних рухів. Нагнітання повітря відбувається в результаті коливання мембрани. Для підвищення робочого ресурсу та міцності даної деталі її виготовляють «в кілька шарів». За характеристиками продуктивності компресори мембранного типу поступаються поршневим моделям, зате дозволяють отримувати на виході більш якісне повітря / газ - без присутності сторонніх домішок.

До речі, вам допоможе ссылка на сайт gk-sk.ru, на якому ви можете придбати якісне компресорне обладнання швидко і вигідно.

Поршневі компресори відомі кожному. Їх винайшли раніше інших модифікацій. До сих пір дана різновид компресорних установок залишається найбільш затребуваною. Все поршневі моделі компресорів оснащені моторами внутрішнього згоряння зі стандартною для таких двигунів поршневий групою. Повітря стискається робочою поверхнею поршня. На сучасному ринку поршневе компресорне обладнання представлено в широкому асортименті - за потужністю, продуктивності, кількості циліндрів, габаритним розмірам і ін. Найбільш доступні за ціною модифікації середньої і малої потужності, укомплектовані одним циліндром.

Роторно-гвинтові компресори також мають хороший попит. Особливість їх конструкції полягає у відсутності клапанів, що дає можливість максимально збільшити обороти гвинта-нагнітача. Через це необхідний тиск повітря здатні забезпечити тільки моделі з великими робочими камерами. Роторно-гвинтові модифікації мають показниками потужності 4/250 кВт. Вони здатні створювати тиск 5/13 бар. Такі робочі характеристики дозволяють використовувати даний вид компресорного устаткування для вирішення різних завдань.

Роторно-пластинчасті установки для стиснення повітря обладнані прямим приводним механізмом. З переваги - це високий рівень надійності і висока продуктивність, а також - довговічність і стабільність роботи. Швидкість обертання роторно-пластинчастого вала порівняно невелика. Характеристики потужності - 1/75 кВт. Робочий тиск - до 10 бар.

в Обладнання Переглядів: 496 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 16 грудня 2018