Facebook

Готовий проект або індивідуальне проектування - що вибрати, як не помилитися?

Існують ситуації, коли індивідуальне проектування заміських будинків і котеджів є єдино доступним способом реалізувати на практиці деякі нестандартні технічні рішення. Економне енергопостачання, комбіновані схеми опалення, спеціальні мережі сніготанення і антизледеніння - лише початок великого списку нових можливостей, які відкриває подібний підхід до проектування.

Однак численні переваги персональної розробки супроводжує невеличкий нюанс: відмінності між варіантами можливих рішень. Суть даної проблеми полягає в тому, що практично кожну спеціалізовану інженерну систему можна запровадити в проект декількома способами: просто, складно, і дуже складно. І питання про те, хто повинен визначати рівень складності проекту - замовник або проектувальник - до сих пір залишається відкритим.

У зв'язку з чим, готуючись до індивідуального проектирование домов киев , рекомендується дотримуватися одного з наступних варіантів дій:

  • - Використовувати готові проекти з великою кількістю реалізацій, попередньо вивчивши відгуки про їх переваги та недоліки;
  • - Самостійно вивчити всі горизонти можливостей, які відкриває та чи інша інженерна система, і сформулювати точне технічне завдання;
  • - Доручити розробку проекту архітектурної майстерні, яка поєднує розробку і будівництво під ключ, так як в цьому випадку в проекти впроваджуються найбільш стабільні і ефективні модифікації інженерних комунікацій.

Відзначимо, що в останньому випадку вартість проектування, як правило, включає в себе ідеальне узгодження з дизайном. При цьому дане правило справедливо як для зовнішніх комунікацій, так і для внутрішньої обробки.

Проілюструємо все вищесказане на простому прикладі, в якому замовник побажав обладнати невелику систему сніготанення в зоні гаражних воріт і ландшафтних сходів. Її можна виконати як мінімум в двох варіантах: без автоматики і з такої. У другому випадку вона буде витрачати теплової енергії на 70% менше, але початківець проектувальник не ризикне самостійно нагадати клієнту про подібну можливість, так як доведеться додатково розробляти інфраструктуру для установки контролера, електромагнітних клапанів, датчиків та інших супутніх елементів при незначному збільшенні ціни проектування.

Подібна ситуація малоймовірна при співробітництві з архітектурними майстернями, що будують об'єкти під ключ, так як якість результату в даному випадку - це питання виживання компанії в умовах жорсткої конкуренції на ринку індивідуального будівництва.

в Все для дому Переглядів: 3205 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 25 вересня 2022