Facebook

Як вибрати квартиру в новобудові

У наш час при бажанні придбати квартиру в новобудові, можна розглянути різноманітні варіанти. При цьому, перед кожним покупцем може виникнути велика кількість неприйнятних питань, які тісно пов'язані з пошуком потрібного житла, а також з небезпекою вкладення фінансових коштів в фіктивні споруди або ж з непорядними продавцями.

Тим більше, в цьому регіоні, точно так же, як і у всій країні, існує ймовірність, що під час купівлі житла можна потрапити в різні підступні лапи будівельних шахраїв. Коли ж мова йде про первинний ринок нерухомості, то головною небезпекою в подібній ситуації може бути факт про те, що продаються новобудови є незакінченими об'єктами. А завершення їх будівництва може навіть затягнутися далеко не на один рік або ж взагалі припинитися.

Сьогодні можна придбати квартиру в Краснодаре, яка має підвищений рівень комфортабельності. Можна знайти дуже навіть вигідні варіанти. Не забувайте, що всі незакінчені новобудови мають великі відхилення від всіх загальноприйнятих стандартів процесу будівництва. Тому здати таке житло в експлуатацію буде неможливо до моменту, поки ці недоліки не усуватися повністю.

Якщо говорити про небезпеки, які переслідують клієнтів, потрібно згадати, що не один раз вже були зафіксовані такі випадки, коли ненадійний забудовник продавав одну і ту ж саму квартиру одночасно кільком різним покупцям. А уникнути подібного конфузу до здачі новобудови в експлуатацію неможливо, точно так же, як і визначити, яких саме власників зафіксовано на те ж саме приміщення.

Найчастіше при реалізації житла кожен забудовник пропонує новобуд за низькими цінами. Часом він навіть в кілька разів менше реальної ринкової вартості таких приміщень. Звичайно ж, такі варіанти приваблюють до себе найбільшу кількість покупців.

Але все ж, розраховувати на те, що такі новобудови будуть максимально безпечними, практичними і комфортними, як їхні дорогі аналоги, не варто. Це наївно і зовсім неправильно. Зверніть особливу увагу на те, що проекти будівництва таких споруд обов'язково повинні бути узгоджені з різними інстанціями, які і відповідають за технологією процесу будівництва і за розвиток інфраструктури.

в Все для дому Переглядів: 2403 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 20 червня 2019