Facebook

Гідроізоляційні мастики: які їх різновиди існують і як їх застосовують

Кожен професійний будівельник в процесі зведення будівлі звертає увагу на гідроізоляцію фундаменту, стін і інших його конструктивних елементів. Захистом споруди від перепадів температур і впливу вологості, особливо коли воно будується в місцевості з високим рівнем вологості, нехтувати не варто.

Найбільш поширеним і затребуваним матеріалом, що використовується для захисту будинків від вищезазначених впливів, є бітум. У високотемпературних умовах він проявляє особливу пластичність, одночасно зберігаючи цілісність своєї структури в сухому стані.

Бітум - це основний матеріал для виготовлення гідроізоляційних мастик, незамінних при виконанні гідроізоляційних робіт. Такі речовини є ідеальним для обробки металевих, силікатних, бетонних і дерев'яних поверхонь. За допомогою бітумних мастик (які можна придбати в інтернет-магазині Intersnab) можливо фіксувати рулонні покрівельні та гідроізоляційні матеріали методом приклеювання, а також вирівнювати поверхні, де вони виступають в якості своєрідного шпаклювального матеріалу. Проводять їх на спеціалізованих заводах з переробки нафтопродуктів і розливу бітуму.

Одне з головних переваг бітумної мастики - це низька вартість. Після нанесення вона ноставляет стиків, чого не можна сказати про багатьох інших гідроізоляційних матеріалах. Наявність у неї в'язко-рідкої консистенції дозволяє обробляти з її допомогою навіть важкодоступні місця. Бітумну мастику можна носити як пензлем, валиком або шпателем, так і напиленням. Завдяки чудовій адгезії до різних поверхонь мастика забезпечує максимальний рівень гідроізоляції.

Застосовується не тільки бітумна, але і бітумно-полімерна мастика. Таку мастику не потрібно нагрівати, це є її основною відмінністю від бітумної мастики. Бітумно-полімерна мастика наноситься на поверхні без підготовки, відразу. Єдина умова - поверхня потрібно очистити від пилу і видалити вологу.

Якщо основа буде брудним, то можна не отримати необхідного рівня адгезії. При роботі в умовах негативних температур з оброблюваної поверхні видаляють лід, іній і сніг, після чого її прогрівають пальником. У деяких випадках поверхня вимагає додаткової обробки у вигляді грунтування.

Полімерну мастику при необхідності можна розбавити розчинником. Це робиться тоді, коли склад став дуже густим і його потрібно довести до необхідної консистенції. Мастика незалежно від різновиду перед застосуванням обов'язково перемішується.

На оброблювану поверхню вона наноситься жорсткої пензлем або шпателем. Щоб отримати максимально якісну гідроізоляцію, мастика наноситься в два шари. Подальші шари наносяться тільки тоді, коли повністю висохне попередній. При необхідності обробляється підставу можна армувати.

Важливо знати, що мастики являють собою займисті речовини. Саме тому при роботі з такими матеріалами слід забезпечити максимальну безпеку. Для роботи потрібно застосовувати рукавиці, виготовлені зі спеціальної брезентової тканини. Мастика в твердому стані нетоксична, та й до того ж вона не виділяє в навколишнє середовище неприємні запахи. Застосовуючи її в приміщеннях, слід попередньо організувати ефективну вентиляцію.

Якщо мастика випадково потрапила на шкіру, уражене місце слід відразу протерти змоченим в бензині тампоном, після чого добре вимити руки в чистій воді.

в Будівельні матеріали Переглядів: 553 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 16 грудня 2018