Facebook

Як правильно вибрати замок, який захистить від злому

Замок

Надійні залізні двері можуть забезпечити хороший захист вашого житла. Але без якісного замку всі запобіжні заходи стануть марні. Як вибрати правильний запірний пристрій, який зможе захистити вашу квартиру від злому і на що необхідно звертати увагу. Розглянемо це питання більш детально.

 

Всі запірні механізми можна об'єднати в дві групи:

  • За способом монтажу;
  • По виду секретного запірного елемента.

Перший варіант замків можна розділити на наступні види:

  • Навісні замки (комор). В основному, область їх застосування, це гаражі, комори та інші господарські споруди;
  • Врізні замки. Для установки даних моделей, буде потрібно наявність в двері спеціального простору або кишені;
  • Накладні замки. Установка даної моделі здійснюється на внутрішній стороні дверей.

Останні два види замків вважаються однаково надійними. Вибір буде залежати виключно від ваших уподобань і можливості вхідних дверей.

За типом секретного елемента, замки підрозділяються на наступні варіанти:

Циліндровий запірний елемент (личинка). Головною особливістю таких замків, є можливість заміни внутрішнього замикаючого пристрою. Якщо ви втратите ключі або личинка зламається, можна без особливих зусиль підібрати новий циліндровий елемент і при цьому не буде потреби міняти весь замок. Але якщо вам все ж потрібна замена личинки замка, можете звернутись до спеціалістів із компанії Service Lock.
 

Найбільш надійні замки з даними секретним елементом, вважаються ті, які використовують ключі з лазерною заточкою або хрестоподібні ключі.

Сувальний запірний елемент. Дані замки набагато надійніше першого варіанту. Але тільки якщо використовувати дійсно якісні вироби. Недоліками цих замків можна вважати досить великий ключ і те, що їх монтаж можна здійснювати тільки врізним способом.
 

Дисковий запірний елемент. Дані замки менш надійні вище представлених варіантів, але в сукупності з будь-яким іншим запірним механізмом, стануть хорошим захистом вашого будинку.

Така модель добре переносить низькі температури і ідеально підходить для установки в хвіртках і зовнішніх дверях приватного будинку

Найбільш надійним замком, що оберігає від злому, вважається біометрична модель. Для їх відкриття потрібно ваш відбиток або членів вашої родини. Але їх найбільшим мінусом можна вважати високу вартість. Але зате ваше житло буде під надійною охороною.

в Вікна і двері Переглядів: 806 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 03 грудня 2022