Facebook

Генератори трифазні дизельні - надійний супутник на природі і в промисловості

На деяких виробництвах, в експедиціях, на дачній ділянці і в ряді інших випадків повністю виправдане використання портативних електростанцій (генераторів). Нижче ми допоможемо розібратися, якими достоїнствами і недоліками може володіти та чи інша портативна електростанція.

Розгляд питання підбору портативної електростанції - це досить тривіальне завдання, рішенням якої замовник може зайнятися самостійно, або ж це може бути доручено фахівцям компанії «Комплексні енергосистеми». Мобільні, або як їх ще називають - портативні, електростанції діляться на два основних типи: бензинові та дизельні. Вибір того чи іншого варіанту залежить від тих умов, де передбачається використовувати дане устаткування. Так, потрібно врахувати, що дизельне паливо має погану стійкість до негативних температур. Це може призвести до того, що в складних кліматичних умовах буде неможливо використовувати дизель генератори. Бензинові навпаки, стійкі до питань температури, але слід пам'ятати, що бензин, найчастіше, має більшу вартість, ніж дизель, і він є легкозаймистою рідиною. А це означає, що потрібно буде потурбуватися безпекою у разі перевезення палива на великі відстані і т.д.

Далі слід пам'ятати про те, що від даного обладнання в чому може залежати і життя замовника. У зв'язку з цим рекомендується купувати генератори тільки відомих і перевірених виробників в компаніях, які готові нести відповідальність за таку техніку. Також незайвим буде зазначити і те, що обладнання має володіти простою конструкцією для того, щоб в непередбачених ситуаціях виходу з ладу, було б реально її відремонтувати без наявності спеціальних інструментів в найкоротші терміни.

Якщо говорити про досвід експлуатації різного роду генераторів, то багато експертів схиляються до вибору генераторів працюють саме на дизельному паливі. Це пов'язано з тим, що експлуатаційні витрати і витрати на технічне обслуговування таких апаратів значно нижче, ніж на бензинові з подібними характеристиками. Також бензинові не призначені для тривалий час роботи.

За більш детальною інформацією щодо вибору генератора, Ви без зусиль можете звернутися до фахівців компанії «Комплексні енергосистеми».

в Обладнання Переглядів: 1996 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 19 березня 2019