Facebook

Печі каміни

Піч-камін в даний час отримала друге дихання, в нове століття піч-камін увійшла кілька помінявши характер свого функціонування, - це вже не агрегат, який запалюють від випадку до випадку. В даний час вона стала начебто функціонального доповнення, естетично доповнює інтер'єр і здатного виконати все, чого від неї очікують мешканці житла. Камінні печі, незалежно стилю виконання - литих ретро-камінів або сталевих стримано-прохолодних нордических вогнищ, - зараз бадьоро крокують по просторах ринку, ставлячи рекорди.

І заслужено: адже вони гармонійно і функціонально об'єднують в собі поєднання приємного з корисним. Встановлені виробником дверки або заслінки дозволяють однаково використовувати ці печі в якості романтичного відкритого каміна, так і в якості практичною і економічною печі-каміна. Ці якості роблять такі печі практичними, адже в будь-який час можна легко встановити горіння в економічному режимі. Вони практичні ще й тому, що печі виробляються в комплектних габаритах і їх легко змонтувати в необхідному місці.

Якщо потрібно поставити піч-камін в квартирі або в будинку старої споруди, де ви давно проживаєте, це цілком здійсненне справу. А в разі переїзду на інше місце, піч-камін можна легко розібрати і взяти з собою. При покупці печі-каміна слід уточнити розміри камери згоряння, адже від цього залежить зручність експлуатації і технічного обслуговування печі: адже чим більше дров можна завантажити в камеру за раз, тим рідше доведеться їх підкладати, чим більше поліна, тим рідше доведеться займатися розпилювання дров.

Деякі печі-каміни футеруют вогнетривкими шамотнимі матеріалами, інші моделі монтуються без них. Переваги внутрішньої футеровки полягає в тому, що вона дозволяє вирівняти температурні перепади, а стінки печі краще зберігають накопичене тепло. Коли полум'я гасне елементи футеровки все ще віддають тепло.

Недолік футерування - (особливо при калориферної системі опалення) - повільний прогрів повітря, оточуючого стінки печі.

Любителям класично дивитися на вогонь, що горить в каміні, але бажаючим і приміщення опалювати більш ефективно, ніж просто відкритим каміном, можна порадити встановити у себе камінну піч.

Дверцята, що закриває топковий камеру виконана з термостійких сортів скла і дозволяє милуватися на полум'я, при цьому такі печі дають більше тепла, ніж каміни, а викидах продуктів горіння деревини дають менше.

У камінної печі топкова камера дуже часто обладнується колосникових гратами і знаходиться під нею зольной камерою для можливості спалювання в печі, крім дров та брикети з бурого вугілля. Якщо топкова камера обладнана підзольником для іржі, а також лотком для неї, то можна спалювати і брикети з кам'яного вугілля.

Ефективна тепловіддача відкритого каміна має значення 10-20%, у печі-каміна з відчиненими дверцятами показник становить вже 40-60%, а от якщо дверку закрити - доходить до 80%.

Часто в домі відсутній димова або пічна труба. Це можна вирішити шляхом її збірки з готових конструкцій або з цегли. У продажу є доступні за ціною і зручно монтовані готові до установки димові труби, які підходять і для старого фонду.

в Все для дому Переглядів: 1952 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 21 червня 2018