Facebook

Газонна трава. Як вибрати?

Як в середні століття, так і в сучасному суспільстві газонна трава по праву вважається незамінним елементом в озелененні території, будь це величезний заміський ділянку або невелика дача. Рівна, зелена галявина - мрія практично кожного власника заміського будинку. Завдяки своїй соковитості і яскравості, газонна трава дозволяє зробити будь-які квіткові композиції яскравіше, а високі дерева або масивні скульптури будуть виглядати особливо відчутно виділятися на тлі рівного зеленого ландшафту.

Однак для того, щоб отримати ідеальний газон, доведеться чимало попрацювати. Така трава, на відміну від бур'янів, не росте самостійно. Її необхідно вирощувати, а потім культивувати.

Як вибрати газонну траву

Газон можна придбай в готовому вигляді (рулонна газонна трава), а можна виростити самостійно з насіння від Parcel . Перший спосіб, без сумніву швидкий, однак вимагає досить серйозних матеріальних вкладень. Варто відзначити, що існує всього лише кілька видів трав, які підходять в якості газонних. Для засіву галявин використовується їх суміш. Найчастіше в неї входять тонконіг, райграс і костриця. Найбільшими декоративними якостями володіють костриця і тонконіг. Вони мають яскравий, насичений колір, мають гарну кущуватістю і регенерацією, прекрасно переносять стрижку.

Вибираючи газонну траву, крім привабливого зовнішнього вигляду, необхідно орієнтуватися на інформацію, зазначену на упаковці. Посадочні суміші можуть бути призначені для затінених територій або сонячних ділянок. Порушення умов зростання призведе до того, що газон вийти нерівними і блідим. У тому випадку, якщо ділянка поперемінно потрапляє то в тінь, то на сонце, краще вибрати газонну траву, яка не залежить від освітленості.

в Сад і дача Переглядів: 1411 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 28 листопада 2022