Facebook

Навіщо потрібне аерування водойм?

Збільшення концентрації забруднюючих речовин призвело до збільшення забруднення вод і, таким чином, розвитку водоростей, які погіршують фауну. Одним із способів рекультивації водосховища є аерація, яка може підтримуватися системами, що використовують поновлювані джерела енергії.

У статті представлені найбільш часто використовувані пристрої для аерації водоймищ, де велика кількість органічної речовини є проблемою. Обговорюється метод аерації струминного аератора і характеристики компресорів для ставка.

Аеруючими вода у водосховищах є одним з основних методів обробки, що проводяться під час рекультивації водойм. Її основні ефекти включають всмоктування води з нижніх зон, а також її перемішування за допомогою невеликих пухирців повітря.

Ці пристрої були створені для їх використання на очисних спорудах. Виявилося, однак, що в підходящої конфігурації вони також можуть використовуватися в якості аераторів поверхневих вод.

Нижній струменевий аератор складається з повітряного сопла, конуса для інжектора, висхідній труби зворотного шару, глибокої всмоктуючої труби (для глибоких водойм), панелі управління і демпфуючого розсіює дефлектора. Ці елементи використовуються разом або вибірково в залежності від обставин.

Принцип роботи аератора дуже простий:

  • Стисле повітря від вихревого компрессора подається в повітряне сопло, яке розташоване в нижній частині аератора (при певній розрахунковій висоті над дном)
  • У верхній частині пристрою є всмоктуючий насос, який всмоктує в донну воду.
  • Потім вода потім вода насичується киснем і «викидається» в поверхневий шар резервуара.
  • У цьому місці додаткові пристрої можуть використовуватися для повернення аерірованной води в нижню частину ставка за допомогою дефлектора для розсіювання води в поверхневому шарі.

 Однак слід пам'ятати, що такий метод енерговитрат, що пов'язане з високими експлуатаційними витратами і часто перешкоджає його використанню. Для зменшення витрат можна використовувати фотогальванічні панелі і вітрогенератори.
 
Фотогальванічні панелі, як правило, розташовуються на краю ставка і з'єднані з панеллю керування, акумуляторами, компресором і насосом. Стиснене повітря надходить в трубопровід і подається до відповідного аератор. Один вентилятор призначений для одного аератора.

Якщо повітродувки управляються за допомогою вітрогенераторів, вони можуть бути розташовані, наприклад, на щоглах і прикріплюються до панелі, прикріпленої зверху аератора. Тому немає необхідності прокладати довгі канали, що подають повітря на сопла і енергію на насос.

в Сад і дача Переглядів: 309 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 20 травня 2019