Facebook

Як вибрати автоматику для секційних гаражних воріт?

Секційні ворота дуже популярні, тому що вони зручні і прості у використанні. Установка автоматики дозволяє значно вдосконалити їх конструкцію. Це дає можливість управляти положенням воріт дистанційно, використовуючи переносний автономний пульт, значно економить робочий час і забезпечує постійний контроль доступу в приміщення.

Електроприводи - це найбільш важлива частина систем автоматизації від https://sizam.ua/shema-garage. За принципом своєї роботи розрізняють приводи вального і рейкового видів. Вибір двигуна для установки на секційні ворота залежить від умов експлуатації. Як правило, при установці легких секцій для побутового гаража, використовують електродвигун рейкового типу, який працює, рухаючись по направляючої шині.

А якщо в промислових приміщеннях змонтовані важкі секції, то тоді застосовують вальний електропривод, який на воротах великих розмірів буде працювати більш ефективно.

Всі електричні приводи маркуються самими виробниками і відрізняються своїми технічними характеристиками. Підбір двигуна здійснюється по висоті і площі полотна встановлюються воріт, при цьому треба обов'язково врахувати плановану інтенсивність роботи механізмів. Коли відомі всі потрібні технічні дані, то тільки тоді здійснюється підбір встановлюваного приводу. Це забезпечить якісну і безаварійну роботу всіх систем автоматизації.

Зараз практично всі електродвигуни для секційних воріт вже на заводі-виробнику відразу комплектуються вбудованими в конструкцію приймачем і блоком управління. За їх вихідних даних і встановлюються експлуатаційні характеристики конкретного електроприводу воріт.

Всі приводи обов'язково обладнуються тросової або ланцюгової системою ручного розблокування, що дозволяє в разі поломки вручну відкрити або закрити ворота.

Багато електроприводи комплектуються спеціальними аварійними акумуляторами, що дозволяє воротам функціонувати навіть при відсутності електропостачання.

Також при виборі електродвигуна слід обов'язково враховувати температуру, на яку розрахована його робота. Це особливо важливо при експлуатації воріт при нестандартних погодних режимах.

в Інженерні системи Переглядів: 345 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 24 вересня 2020