Facebook

Фотоштори в інтер'єрі

У пошуках дизайнерських рішень для декорування вашої кімнати можна легко пройти повз одного з ефектних способів, відволікаючись на інші одноманітні поради. Цим способом буде прикраса кімнати за допомогою фотоштор. Грамотно підібраний візерунок не тільки здатний підкреслити оформлення кімнати, але і позбавити вас від нудного вигляду за вікном.

Крім усього іншого, щоб прикрасити приміщення фотошторамі, не потрібно затівати ремонт - адже можна в будь-який момент забрати штори з обридлим малюнком і замінити його іншим. Вибір обмежений тільки вашою фантазією. Для тих, у кого є свої ідеї, завжди є така послуга, як фотоштори на замовлення, що дозволяє їх реалізувати. Виготовлення фотоштор полягає в нанесенні обраного малюнка на щільну тканину методом цифрового друку.

До речі, на сайті f-shtory.com.ua/12-fotoshtory ви можете купити якісні та оригінальні фотоштори за доступними цінами.

Тканина для друку малюнка найчастіше має кілька шарів, верхній з яких виготовлений з синтетичного волокна (зазвичай лавсан або поліестер). В якості основи для фотоштор береться светонепроницаемая тканину. До таких тканин відносять блекаут, атлас, габардин. завдяки своїй щільній структурі такі тканини добре тримають форму.

Також вони стійкі до вигорання і добре драпіруються. Друк на фотошторах виконується за допомогою великих принтерів. Так як ширина принтера обмежена, отже, вони також мають лімітований розмір. Їх ширина коливається від одного до трьох метрів. Довжина ж підбирається з урахуванням висоти стель у вашій кімнаті. найбільш поширені фотоштори у вигляді рулонних полотен, що закривають одне вузьке вікно, або в форматі двох половинок - для широких вікон.

Ціна комплекту фотоштор залежить від того, який матеріал застосовувався для їх виготовлення. штори з блекаута будуть найдорожчими. Потрібно сказати, що для бажаючих придбати фотоштори, інтернет магазин є оптимальним місцем для покупки: можливостей у виборі більше, а ціни нижчі.

в Все для дому Переглядів: 2226 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 16 грудня 2018