Facebook

Етапи будівництва будинку з СІП-панелей

Про каркасне будівництво будинків сьогодні багато розмов. Це популярний напрям, в який активно вкладають гроші як приватні замовники, так і підприємці. З SIP-панелей за лічені тижні виростають розкішні особняки, цілі бази відпочинку, магазини, готелі та ін.

Канадська технологія користується великим попитом з кількох причин.

 1. По-перше, це енергозбереження. Власники таких будівель економлять в опалювальний період чималі суми. Йдеться про економію в 1,5-2 рази.
 2. По-друге, це ціни. Через більш низьку собівартість СІП-панелей і специфіку монтажних робіт, кошторис каркасного будівництва будинку завжди буде менше, ніж кошторис аналогічного проекту з піноблоків або цегли.
 3. По-третє, це короткі терміни. Весь процес займає близько 2-3 місяців в залежності від обсягів робіт.

З чого почати будівництво будинку

Крім переваг канадської технології, потенційного замовника завжди цікавить сам процес і послідовність дій. З чого все починається, скільки займає виробництво домокомплекта, як відбувається монтаж і багато іншого. Щоб дізнатися про це докладніше, ми звернулися у відому українську будівельну компанію Сервус Миколаїв, яка спеціалізується саме на будівництві будинків з SIP-панелей.

Отже, для початку потрібно вибрати проект. У каталозі на сайті компанії servus.mk.ua представлений величезний каталог типових проектів, де є котеджі в різних архітектурних стилях і з різним метражем. Тут напевно знайдеться оптимальний варіант на будь-який смак і бюджет. При цьому в канадському будівництві будинків можлива адаптація практично будь-якого проекту під СІП-панельну технологію. Тому замовники сміливо вносять свої корективи в типові варіанти і будують будинок своєї мрії.

Підготовчі роботи перед будівництвом будинків

Після того, як проект обрано, необхідно підписати договір з компанією забудовником. Як правило, на цьому етапі вноситься передоплата - близько 50-60% вартості домокомплекта.

З моменту підписання договору і рішення всіх паперових питань на ділянку замовника виїжджає фахівець для розробки проекту фундаменту на основі технічних умов та геології.

І тільки після узгодження всіх деталей з клієнтом компанія починає виготовлення каркаса будинку. На це йде орієнтовно 21 день. Поки на виробництві готують майбутній домокомплект, будівельники закладають фундамент. Цей процес займає близько 2-х тижнів.

Монтаж будинку з SIP-панелей

Як тільки домокомплект готовий, його доставляють на ділянку, і клієнт оплачує решту суми. Зверніть увагу, замовник оплачує тільки вартість домокомплекта. Гроші за будівельно-монтажні роботи компанія отримає по закінченню робіт.

Кожен клієнт може придбати домокомплект для самостійної збірки і заощадити ще більше.

Збірка займає близько 3 тижнів. Фахівці роблять розведення під сантехніку, електрику, систему опалення. Встановлюються вікна і двері. Виготовляються енергозберігаючі склопакети для вікон.

Заключний етап будівництва

На окрему увагу заслуговують покрівельні роботи. Компанія Сервус, наприклад, пропонує своїм замовникам великий вибір матеріалів і технічних рішень в залежності від уподобань і бюджету. Це може бути як металочерепиця, так і ПВХ-мембрана. Кроквяна система готова до великих навантажень і являють собою міцну і надійну конструкцію. Покрівельні роботи займають близько 2-х тижнів.

Потім приступають до оздоблювальних робіт всередині і зовні. На цей етап виділяють від 15 до 30 днів в залежності від специфіки обраної обробки, варіантів якої представлено також чимало.

У це складно повірити, але вже через кілька тижнів будівництво будинку завершено і замовник отримує ключі. Щоб переконатися в цьому і задати всі питання, ви можете відправитися на безкоштовний перегляд готових об'єктів, який регулярно влаштовує компанія Сервус Миколаїв.

в Все для дому Переглядів: 270 Коментарів: 4
Оцінити цей запис:

Коментарі

 • Виталий Понеділок, 05 листопада 2018

  Не так уж легко его построить, как кажется на первый взгляд. Хоть и выглядят такие дома хлипкими, но с таким подходом к строительству ни один ураган ему не страшен.

 • Ольга Понеділок, 05 листопада 2018

  Муж занимается строительством много лет. И он говорит, что каркасные дома - дома будущего)

 • Николай Вівторок, 06 листопада 2018

  У нас тоже такой дом из СИП-панелей. Очень классный и надежный. Никак не нарадуемся, что выбрали именно такой.

 • Марина Сухова Середа, 07 листопада 2018

  Наши соседи по даче строят дом из таких панелей, но я не знала что так можно и все время удивлялась этой стройке, пока не прочла статью. Я думала, что такой дом очень хрупкий и холодный. Наверное, я отстаю от жизни) Если я не права, то это очень хороший способ. И быстрее возвести дом, и стены ровные.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 13 грудня 2019