Facebook

Як вибрати світлодіодний прожектор

Все більше людей замислюються про якісне і економічне джерело світла для двору, складу або виробничого цеху. Ставиться завдання висвітлити добре територію і, в той же час, щоб це було доступно і економно. З цим завданням відмінно впораються ЛЕД прожектори. З кожним роком вони стають дешевшими, компактнішими і практичнішими. Щоб розібратися, який прожектор вибрати для освітлення вашої території або приміщення, ми склали декілька питань.

Зверніть увагу, що на сайті https://eurolamp.ua/categories/svetodiodne-projektor ви можете придбати якісні світлодіодні прожектори за найдоступнішими цінами на ринку вже зараз!

1. Якої потужності вибрати прожектор?

 Залежно від площі, яку потрібно висвітлити, ви можете підібрати потужність прожектора. Припустимо, у вас є двір площею 35 кв.м. Для такої території вам буде потрібно прожектор не менше 30 ват. Тобто, грубо кажучи, 1W на 0,7-1 кв.м (для нормальної видимості). Виходячи з етіхрассчетов, ви з легкістю прорахуєте, на прожектор якої потужності вам варто звернути увагу.

2. Температура світіння прожектора. Чи потрібно звертати увагу на цю характеристику?

В основних характеристиках ЛЕД прожекторів ви знайдете таке значення як температура світіння. Є три основних відтінку: теплий (2700-3000K), нейтральний (4000-4500K), холодний (6000-6500K). Холодний відтінок, як правило, використовують для освітлення доріг, підприємств, складів. При такому світлі краще видно дрібні деталі. Для прибудинкової території можна вибрати нейтральний або теплий колір світіння, він більш м'який (жовтуватий).

3. А може вибрати прожектор з датчиком руху?

Так, можна вибрати такий прожектор і ви заощадите електроенергію в нічний час. Дуже практичне рішення для двору або прибудинкових територій. Прожектор буде працювати тільки тоді, коли людина проходить біля нього. На самому датчику руху є налаштування, які вам допоможуть налаштувати роботу прожектора. Якщо у вас є домашні тварини, і ви не хочете, щоб на них спрацьовував датчик руху, можна просто зменшити чутливість в налаштуваннях. Також, можна виставити час затримки світіння прожектора після спрацьовування датчика, від 7 секунд до 3 хвилин.

в Сад і дача Переглядів: 1308 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 03 грудня 2022