Facebook

Для чого потрібен спецодяг: види та особливості

 
На підприємствах і виробництвах використовується спеціальна форма для співробітників. Це різні предмети гардероба, які необхідні для комфортної роботи в певних умовах. До них відносяться костюми, фартухи, халати, жилети, куртки, штани та багато іншого.
 
Як відзначають експерти, призначенням спеціального одягу називають захист від негативних впливів. Але є також уніформа, яка дозволяє підтримувати корпоративний стиль, виділяти співробітників компанії і робити бренд більш впізнаваним.
 

Особливості та типи спецодягу

 
Залежно від типу компанії і сфери діяльності, вибирається індивідуальна уніформа. Вона повинна володіти різними властивостями. Наприклад, при роботі на хімічному підприємстві спецівка повинна ретельно захищати від випарів і отруйних речовин. Розглянемо основні види одягу:
 
  1. Спецівка. Є обов'язковим елементом для робітників на виробничих компаніях. Вона допомагає захистити людину від дрібних травм, бруду і пилу. Складається з куртки і напівкомбінезона. Може доповнюватися рукавицями, касками, захисними окулярами, респіраторами, нарукавниками.
  2. Вологозахисна форма. З її допомогою можна захистити людину від вологи. Одяг передбачає наявність капюшона, вона виготовлена ​​з водовідштовхувальних матеріалів. Її особливістю є герметичність і здатність відштовхувати вологу.
  3. Ізоляційний одяг. Вона призначена захищати людину від агресивної хімічного середовища. Вироби орієнтовані для роботи на підприємствах з токсичними речовинами.
  4. Зимова форма. Такий одяг дозволяє працювати при низьких температурах. У комплекти костюмів входять комбінезони, штани і куртки.
  5. Жаростійкий одяг. Її необхідно використовувати при високих температурах, а сама вона виконана з просочених спеціальними вогнетривкими складами тканин. Костюми не повинні виділяти статичної електрики.
  6. Сигнальна уніформа. Необхідна при проведенні робіт в умовах поганої видимості.
 
Є також інші варіанти форми, яка виконує естетичну функцію.
 

Як вибрати спецодяг?

 
Вибір форми на сайті https://anvigroup.ua повинен бути індивідуальним для кожного підприємства. Але важливо враховувати якість тканин і їх міцність. Вироби не повинні боятися прання і зовнішніх чинників. Важливо зручність і комфорт комплекту.
 
Роба повинна відповідати вимогам і нормам якості. Також важливо враховувати сезонність виробів. Це дозволить підібрати міцну і надійну спецодяг, яка порадує своєю високою якістю.
в Обладнання Переглядів: 47 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 26 лютого 2021