Facebook

Як вибрати штукатурку?

 
Одним з найоптимальніших способів вирівнювання стін є оштукатурювання. Вибір штукатурки повинен відбуватися з урахуванням особливостей приміщення, його характеристик.
 

 Основні види штукатурки

 
Штукатурка містить сполучні елементи, пісок і різні добавки. В якості сполучного елемента виступають гіпс, цемент та інше.
 
Для внутрішніх робіт найчастіше застосовуються гіпсові і цементні суміші. Вони дозволяють отримати рівну стіну. До того ж є акрилова, силіконова штукатурки. Вони відрізняються простотою використання швидким висиханням. При цьому їх вартість значно вище за інших видів.
 
Декоративна штукатурка може застосовуватися в якості фінішної операції внутрішніх робіт.
 
Варто звернути увагу, що оштукатурювання дозволяє вирівняти нерівність стін від 50 до 80 мм в одному шарі. При необхідності можливе нанесення декількох шарів.
 
Критерії вибору:
 
1. Економічний фактор. При порівнянні вартості матеріалу на гіпсовій і цементній основі витрати будуть приблизно однаковими. Цементна штукатурка на 30% дешевше гіпсового варіанту. Однак цементного складу потрібно на 1/3 більше при однаковому обсязі в порівнянні з гіпсовою сумішшю. Якщо ви шукаєте штукатурку гіпсову для машинного нанесення, то радимо перейти за посиланням https://fenixcentr.kiev.ua/shtukaturka-mashinnaya-knauf-mr-75-30kg/ вже зараз.
 
2. Зручність використання. Гіпсова суміш набагато легше «лягає» на стіну. Вона еластична, добре прилягає до основи. Даний момент зручний в тому випадку, якщо за один раз наносяться невеликі порції. Через 30 хвилин гіпсова штукатурка вже схоплюється. Використовувати затверділі суміші або розбавляти їх водою не можна. Такий матеріал втрачає міцність. Цементний розчин можна зачиняти в великих обсягах, бо він зберігає еластичність протягом 2 годин. При цьому повне висихання такої штукатурки відбувається за кілька днів.
 
3. Місце використання. Вибір штукатурки впирається в те, де вона буде застосовуватися. Гіпсовий розчин не використовується в місцях підвищеної вологості: ванна кімната, кухня. В інших випадках гіпсовий склад найбільш зручний і оптимальний. Якщо стіни будуть обклеюватися шпалерами, то після штукатурення їх можна не шпаклювати. Досить вирівняти поверхневий шар.
 
Серед гіпсових штукатурок можна знайти і вологостійкі варіанти. Вони мають в своєму складі гідрофобні добавки. На них можна укладати плитку. При цьому шви повинні бути закладені вологостійкої затерла. Вартість таких складів трохи вище звичайних штукатурок. Для сухої кімнати гіпсова суміш оптимальна завдяки тому, що вона легше дорівнює, має гарну адгезію.
 
4. Спосіб нанесення. Штукатурка наноситься ручним способом, або за допомогою машинного обладнання. Воно застосовується при великих обсягах, збільшуючи при цьому швидкість і витрата суміші.
 
Якщо ви хочете провести ремонт і в якості вирівнюючого матеріалу плануєте використовувати штукатурку, необхідно подбати про наявність будівельних інструментів. Перед роботою потрібно ознайомитися з інформацією, розміщеною на упаковці. Виконувати роботи потрібно в суворій відповідності з представленими рекомендаціями.
в Будівельні матеріали Переглядів: 47 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 26 лютого 2021