Facebook

Для чого потрібен дренажний насос?

Так, представлений асортимент різної спецтехніки, мабуть, спантеличить як початківця майстра, так і людини, що має величезний досвід. З необхідної регулярністю поповнюється асортимент магазинів вузькоспеціалізованими новинками насправді відчутно полегшує наше життя. При цьому початківці майстра дуже часто задають питання, для чого необхідні дренажний насос, і в чому його відмінність від насосів для викачування води з колодязя і свердловини або фекальних колодязів.

 

Дренажні, фекальні та каналізаційні насоси насправді мають схожий принцип роботи, але у них є і суттєві відмінності. Давайте спробуємо розібратися.

Отже, основним завданням дренажних насосів є відкачування рідини з різними домішками. Це їх головна відмінність від насосів для викачування води з свердловин. Такі насоси можуть відкачувати воду, що не містить домішки.

Дренажні насоси Pedrollo можуть функціонувати в різних резервуарах, таких як котловани, промислові системи, зливні ями, каналізаційні трубопроводи та інші очисні установки.

Дренажні насоси в змозі відвести і викачати фекальні стоки під час підтоплення підвалу або обслуговування будинків. При цьому дренажні і фекальні насоси - це два різних приладу, які відрізняються між собою допустимим розміром твердих частинок в стоках, які відкачуються. Для дренажних насосів дана величина дорівнює 3-120 мм, а фекальні пристрої можуть працювати лише в рідинах з мінімальним вмістом твердих включень. Для цього вони оснащені измельчителями різних типів.

Дренажні насоси бувають поверхневі й заглибні. Поверхневе пристрій, як правило, встановлюють на самому краю резервуара. Працює цей прилад так: на дно ємності опускається вхідний патрубок, усмоктуване рідина, яка відкачується. Такий насос може функціонувати в автоматичному режимі і самостійно контролювати рівень рідини.

Насос працює аналогічно поверхневому, але має іншу конструкцію. Такий пристрій працює в откачиваемой рідини. Для цього його опускають в резервуар з рідиною, а стічні води в нього потрапляють через отвір, яке знаходиться в його днище.

в Обладнання Переглядів: 6407 Коментарів: 4
Оцінити цей запис:

Коментарі

 • Для какой воды подойдет насос? Вівторок, 30 травня 2017

  Подскажите ваши дренажные насосы подойдут для воды с крупными частицами? Хочу поставить на даче, но переживаю или подойдет, так как вода не сильно чистая

 • менеджер Watermall Вівторок, 30 травня 2017

  Данный вид насосов подойдет для чистой воды или с мелкими частицами. Если вода сильно грязная, то лучше брать погружной насос, он справится с большими частицами

 • Для какой воды подойдет насос? Вівторок, 30 травня 2017

  Спасибо, буду смотреть погружные насосы:), если будут вопросы, еще напишу

 • Хорошо консультируют по насосам! Четвер, 01 червня 2017

  Спасибо менеджеру за хорошую консультацию!! Реально помогли определиться и выбрать правильный дренажный насос на мою дачу! Рекомендую!:D:D:D

Залишити Ваш коментар

Гість Середа, 17 липня 2019