Facebook

Як вибрати настільну лампу?

Гарне освітлення робочого столу дуже сильно впливає на продуктивність людини, тому вибір настільної лампи це дуже важливий процес. В першу чергу, необхідно врахувати вік і рід заняття користувача. Таким чином, для школярів, для офісних працівників і для фахівців пропонуються найрізноманітніші освітлювальні прилади. Наприклад, для дітей рекомендується вибирати неяскраві лампи, які освітлюють лише частина столу. А архітекторам або дизайнерам потрібно вибирати великі лампи з регуляторами.

 

Кілька рекомендації по вибору настільної лампи

Як правило, при підборі освітлювального приладу враховуються конструкція лампи і її потужність. Крім того, є універсальні поради, які рекомендують дотримуватися лікарі. Так, настольная лампа Rabalux 4930 Orlando не повинна світити в очі. Лікарі рекомендують захищати очі від прямих і яскравих променів. Також лампи повинні висвітлювати саме робочу поверхню, а не особа користувача. Найбільш відповідною для дітей вважаються лампи конічної форми, потужністю не більше 100 Ватт.

Що ж стосується фахівців, то вони можуть віддати перевагу великим сучасним приладам, які мають регульовану конструкцію. У таких ламп можна регулювати висоту і кут нахилу. Тим більше, що одна вузька і довга лампа може висвітлити майже весь стіл. Ще одним цікавим варіантом вважається прилад, на якому розташовано кілька джерел освітлення. Наприклад, одна довга настольная лампа Rabalux 4929 Orlando і три маленьких лампи.

Працюючи над кресленням або іншим проектом, користувач може направляти світло в ту область, в яку необхідно. В даний час великою популярністю користуються світлодіодні лампи. По-перше, вони імітують денне світло. По-друге, світлодіодні лампи вважаються більш економічними, в порівнянні з лампами розжарювання. Однак, при виборі подібних ламп рекомендується звернути увагу на потужність!

в Все для дому Переглядів: 2425 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 20 травня 2019