Facebook

Частотні перетворювачі

Сьогодні, вже нікого не здивуєш, що використання частотних перетворювачів для управління роботою електродвигунів, істотно економлять ваші кошти. А що ж таке частотні перетворювачі? Частотні перетворювачі - високотехнологічні та високоточні пристрої з широкими можливостями і регулюваннями для розвитку високого крутного моменту на валу електродвигуна.

Основне їх застосування - регулювання потужності і швидкості обертання асинхронних електродвигунів. Регулювання відбувається завдяки зміні частоти напруги, що подається харчування на електродвигун. Причому, регулювання швидкості в процесі роботи, відбувається як при розгоні так при гальмуванні двигуна. Частотні перетворювачі також здійснюють і захист ваших двигунів від перевантажень, що істотно збільшує термін їх служби.

Застосування частотно-регульованого приводу в різних механізмах, економічно обгрунтоване і дозволяє досягати 60% економії електроенергії. Погодьтеся, економія коштів може скласти досить значну суму для наших сімейних бюджетів.

Економія в мережах опалення та водопостачання.

Перетворювачі частоти, це поєднання приводу, графічної панелі і повноцінного логічного контролера. Для досягнення максимального ефекту економії, вам необхідно лише правильно їх використовувати. Класичним вирішенням даного питання, є зниження тиску в мережах, при фактичному зменшенні витрати води. Таке відбувається, як правило, або в нічний час, або при пікових навантаженнях на водопровідну мережу.

Простіше кажучи, регулювання режимів опалення, кондиціонування і водопостачання або водовідведення по часовим графіком, синхронізованому з графіком їх роботи, швидко призводить до економії десятків відсотків теплової та електричної енергії, відповідно і коштів.

Частотні перетворювачі, володіючи досить скромною вартістю при високому рівні якості і функціональності є дуже популярною серед професіоналів, що будують проекти по автоматизації, коли потрібні високі вимоги до функціональності і надійності всієї системи.

Якщо наша стаття переконала Вас в доцільності використання частотних перетворювачів для автоматизації роботи ваших систем, і ви зважилися на придбання перетворювача, просто перейдіть за посиланням або введіть в пошуковій системі словосполучення частотний перетворювач ціна Україна і потрапивши на наш сайт, ви зможете вибрати і придбати необхідний вам перетворювач, подробнее тут. Також ми проводимо консультації і даємо поради з приводу майбутньої експлуатації обладнання. Тому що експлуатація перетворювачів частоти вимагає врахування багатьох обставин.

в Електрика Переглядів: 2741 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 25 вересня 2022