Facebook

Світлове оформлення приміщень за допомогою люстри

Існуючі закономірності розподілу освітлення в квартирі стосуються не тільки визначення його кордонів, а й загального його розподілу в приміщенні. Так яким же чином оформити дизайн освітлення в приміщенні? За допомогою розподілу світла можна змінювати просторове відчуття людини, тобто, як би збільшувати певні зони, а певні зменшувати, звичайно, це буде віртуально, але наш мозок буде сприймати це цілком реально. Тобто з кожним перемиканням освітлення Ви будете міняти просторову конфігурацію і приміщення кожен раз буде виглядати по - новому.

До речі, якісні недорогі люстри на сайті dom-skidok.com.ua ви можете придбати швидко та вигідно!

 Правильно оформлене освітлення дарує нам чарівне відчуття управління простором. А так же цілком можливо задати напрямок погляду статичним світловим ефектом. Виходячи з вищесказаного, можна зробити висновок, що рівномірне освітлення не завжди доречно і раціонально. Тому що при такому освітленні приміщення швидко втрачає свою привабливість і починає просто здаватися нудним. Тому правильніше користуватися рівними за силою світла джерелами, розкиданими по всьому приміщенню.

 Таке сусідство темряви і світла викликає у людини відчуття затишку спокою й умиротворення. Однак не тільки світло, а й предмети меблів, і інші кімнатні аксесуари в світловому оформленні відіграють велику роль в торжестві вдало скомпонованого дизайну приміщення. Наприклад, вдало підібрана люстра в спальні може зробити такий дивовижний акцент, що кімната придбає максимум самобутності і оригінальності, а неправильно підібраний абажур, скажімо торшера зіпсувати все.

в Все для дому Переглядів: 2956 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 03 грудня 2022