Facebook

Забудовники дають розстрочку

Все популярнішим стає покупка квартири в розстрочку, і притому, в районах новобудови. Оплату житла пропонується відстрочити на термін набагато триваліша першого. Припустимо торік потрібно було оплатити повну суму вартості квартири після її здачі. А тепер це можна зробити вже протягом від трьох до шести років. Загострилася політика банку до позичальників. І всі ставки кредитів інтенсивно ростуть. У наш час забудовники не бояться клієнтів, які не здатні заплатити.

І власники вчаться, користуватися прихованими механізмами продажу житла. І завдяки цьому покупець, зацікавлений в тому, щоб швидше сплатити свою квартиру. Задовго до того, як пайовик оплачує квартиру, він уже давно їй користується. Але насправді господар, новий, таким не є. Він живе в квартирі в якості квартиранта. Інша справа, коли людина купує і повністю оплачує нерухомість. За кордоном такий механізм уже давно налагоджений, і працює.

Зовсім інша справа, якщо людина внесла всього лише п'ятдесят відсотків від вартості. Звичайно, забудовники будуть чекати певну кількість років, але в цьому випадку покупець не буде повноправним власником. Виходячи з цього, він не зможе ні продати, ні обміняти, або оформити будь-яку іншу угоду. І буде він знаходитися в такому стані, поки не оплатити всю суму. Для тих, хто купує квартири в розстрочку, існують якісь небезпеки, наприклад, що компанії можуть завтра ж розоритися.

І права на власність квартири вимагати буде ні з кого. Сьогодні період розстрочки скоротився, а щомісячний платіж навпаки зріс. Розстрочка перестає складати конкуренцію іпотеці. Але розлучатися назавжди з розстрочкою, зарано. За такою схемою в українських містах, набувається приблизно п'ятдесят відсотків житла. А друга половина угод -це іпотечні покупки. Також змінилися класові характеристики розстрочки. Раніше цей спосіб розплати вживався тільки для економ - класів, а тепер забудовники пропонують його і для бізнес і еліт класу.

Припустимо, комплекси RBI, продаються в розстрочку, і схеми поділу платежів в них схожі. Тим, хто бажає оселитися в комплексі Олександрія, спочатку вносять тридцять чи п'ятдесят дев'ять відсотків. А решту вони будуть вносити до липня наступного року. Початковий внесок у вас сімдесят дев'ять відсотків, тоді ви отримуєте знижку в розмірі двох відсотків. Якщо ви оплачуєте дев'яносто дев'ять відсотків, то вам буде знижка в чотири відсотки.

в Все для дому Переглядів: 2218 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 20 червня 2019