Facebook

Sip панелі: їх особливості та монтаж

Каркасні будинки можуть зводитися за допомогою різних матеріалів. Але особливе місце серед них відводиться Sip панелям. Щоб їх виготовити, спеціальну освіту або особливі навички не потрібні. Зараз щоб купити Sip панелі, не будуть потрібні довгі пошуки, продукція вже досить поширена. Для їх виробництва цілком підійде гараж або присадибну ділянку.

Не обов'язково навіть займатися купівлею вакуумного преса. Його можна теж зібрати своїми силами. Завдяки самостійному виготовленню економляться значні суми.

Конструкція Sip панелей складається з двох листів ОСП. Між ними є прошарок зі спіненого пластику, що володіє теплоізоляційними властивостями. Щоб проклеїти шари, використовується поліуретановий клей. Далі листи необхідно помістити під прес.

Вас також можуть зацікавити проекты домов из сип панелей фото цена, які вам знадобляться при будівництві власного дому з цього матеріалу.

Для листів ОСП береться деревна стружка, спресовується, а з'єднання отриманих шарів проводиться деревною смолою.

Переваги Sip панелей

До переваг цього будівельного матеріалу варто віднести:

  • - Прекрасні теплоізоляційні якості;
  • - Легкий вага в порівнянні з цеглою і залізобетоном;
  • - Відмінні звукоізоляційні властивості;
  • - Наявність високої міцності;
  • - Простота монтажу.

Слабкі сторони

  • 1. Деякі стверджують, що Sip панелі не є екологічно чистим матеріалом. Адже наявність смол і пінополістиролу здатне нашкодити людському організму. В принципі, леткі речовини виділяються, але в такій малій кількості, що особливої ​​шкоди від них немає.
  • 2. Наступний спірний момент - горючість ОСП плит. Правда, для них використовується спеціальний вогнестійкий склад.
  • 3. Пінополістирол приваблює гризунів. Але він захищений листами ОСП, крім того, ще присутній монтажна піна, якої обробляються стики.

Монтаж будівлі за допомогою Sip панелей

Монтажем можна займатися незалежно від пори року. Спочатку облаштовується гідроізоляція фундаменту і монтуються бруски або дошки для підлоги. Коли обв'язувальні бруски будуть змонтовані, тоді починаються роботи по збірці будинку.

Закріплення листів проводиться саморізами, а фіксуються вони монтажною піною. Необхідно домогтися повного прилягання перший плити до кута обв'язувальної конструкції.

При складанні стін до обв'язки кріпиться брус, що є каркасом будови. Крім того, він виконує роль напрямної.

Що стосується перегородок і стін, то їх установка проводиться одночасно. Для закріплення перекриттів беруться анкерні болти, а додатково використовується монтажна піна.

Якщо монтувати покрівлю Sip панелями, тоді її не знадобиться посилювати кроквами.

в Будівельні матеріали Переглядів: 2570 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 03 липня 2020