Facebook

З чого почати ремонт квартири в новобудові

Купуючи нову квартиру в сучасному будинку, вселитися в неї просто так не вийде. Звичайно, якщо мова йде про елітне житло, то, як правило, в такому приміщенні завжди є все найнеобхідніше. Тут проведено хороший ремонт, встановлено найбільшу необхідна побутова техніка і меблі, проведені всі комунікації.

Оздоблення квартири в новобудові буде складною в тому випадку, якщо після покупки сім'я отримує практично голі стіни. Найчастіше така квартира має пластикові вікна, двері, проведено деякі комунікації. Саме такі квартири отримують більшість людей, які стоять на черзі на отримання житла.

Іноді навіть проведені комунікації можуть залишати бажати кращого. Перше, з чого почати ремонт від montagniki.com.ua в квартирі - це заміна комунікацій, якщо це необхідно. Особливу увагу потрібно звернути на сантехніку та електрику. Самим якісним матеріалом для проведення сантехнічних робіт є пластик. Він універсальний, легкий, гігієнічний, з ним просто працювати.

Якщо в квартирі встановлені старі чавунні труби, обов'язково потрібно замінити їх на сучасні вироби. В майбутньому це допоможе уникнути протікання, різних аварійних ситуацій, які можуть привести до плачевних ситуацій, наприклад, дорогий ремонт може бути безнадійно зіпсований.

Що стосується електрики, то вона теж повинна бути максимально якісною. Всі проводи повинні бути приховані в стіні. Дотримуватись цього правила зовсім не обов'язково, але прихована проводка завжди виглядає естетично привабливіше, крім цього кабель, таким чином, буде надійно захищений від механічних пошкоджень.

Проводячи електрику, потрібно використовувати тільки сучасні мідні дроти. Ні в якому разі не можна поєднувати в одній квартирі стару алюмінієву проводку і нову мідну. У більшості випадків такі безграмотні дії призводять до виникнення короткого замикання, яке в свою чергу може стати причиною пожежі.

Обов'язково потрібно вирішити, скільки розеток і вимикачів буде в квартирі. Вся побутова техніка і електрика повинні працювати максимально безпечно і справно. Додатково потрібно обладнати кілька додаткових розеток. Заздалегідь вирішують, де буде знаходитися техніка, і де, відповідно потрібно провести монтаж розетки.

Крім цього, в квартирі потрібно замінити радіатори, якщо в цьому є необхідність. Тільки після проведення цих робіт, можна переходити до чорнової обробці, а потім до фінішної чистової обробки та встановлення меблів та підключення техніки.

в Все для дому Переглядів: 161 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 14 грудня 2019