Facebook

Яким має бути зимовий спецодяг?

Наявність зимового спецодягу - обов'язкова умова виконання робіт в холодну пору року. Якісний костюм захищає тіло і забезпечує прийнятні умови праці. Слід також мати на увазі, що наше законодавство суворо регламентує якість матеріалів, комплектацію, порядок експлуатації і терміни видачі спецкостюмів. Тому до питання вибору зимового одягу потрібно підійти з усією серйозністю.

В яких галузях виробництва використовують зимовий спецодяг?

У північних регіонах утеплені костюми використовують практично цілий рік, а в південних - в холодну пору. Зимовий спецодяг одягають будівельники, монтажники, електромонтажники, зварювальники, будівельники, співробітники гірничодобувних і машинобудівних підприємств, а також МНС та ЖКГ. Сюди ж входять і інші категорії працівників, яким доводиться проводити більшу частину часу на відкритому повітрі. Тому обов'язково купіть спецодяг в Україні для своїх працівників!

Види зимового спецодягу

Комфорт, захист від низьких температур, легких механічних пошкоджень, вогню і впливів агресивних речовин - ось базовий перелік вимог до зимових спецкостюмів. Для досягнення поставлених завдань, виробники одягу розробили кілька наборів спецодягу, укомплектованих такими предметами:

  • куртки з утепленими капюшонами і штани;
  • жилети та тілогрійки;
  • черевики та чоботи;
  • комбінезони;
  • рукавички і термобілизна;
  • окуляри для захисту від холодного вітру.

Жіночі та чоловічі варіанти спецкостюмів виготовляють, з огляду на особливості анатомії і теплообміну тіла. Ще одна важлива вимога - відповідність розмірів одягу розмірам тіла працівника. В іншому випадку в костюмі буде некомфортно працювати, а сама одяг не буде захищати тіло від переохолоджень.

Деяких роботодавців спокушає можливість заощадити на спецкостюмах, але зазвичай це закінчується покупкою дешевого китайського одягу, непридатною для використання і небезпечною для здоров'я працівників. Якщо вам не потрібні проблеми інспекторами з техніки безпеки, то краще не ризикувати. Не економте на зимовій спецодязі. Від якості матеріалів залежить не тільки продуктивність праці, а й життя працівників.

в Все для дому Переглядів: 317 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 04 червня 2020