Facebook

Який світильник краще вибрати, бра або торшер?

Для будь-якої кімнати в квартирі правильне освітлення є дуже важливим. Саме воно робить будь-яке приміщення затишним і комфортним. У сучасних магазинах представлений широкий асортимент всіляких освітлювальних приладів. В такому розмаїтті дуже легко заплутатися. У багатьох виникає питання, що ж краще вибрати торшер або бра?

Для того, щоб відповісти на це питання, в першу чергу необхідно з'ясувати, що являють собою ці два світильника. Чим вони відрізняються, а в чому схожі?

Підлогові освітлювальні прилади з'явилися дуже давно. Найперший такий світильник був триногу, на якій встановлювався палаючий факел. Потім світильник багато разів видозмінювався, але принцип його конструкції залишився все тим же. Сучасні моделі так само мають підставу, довжина якого може досягати 3 метрів, і лампу з абажуром. Існують моделі, на підставі яких закріплений невеликий столик, що відкриває нові можливості для використання світильника.

Бра є освітлювальні прилади, що мають спеціалізовані системи кріплення, які дозволяють фіксувати світильник на стіні. Вони відрізняються особливою декоративністю і прекрасно підходять як для створення загального освітлення, так і для підсвічування окремої частини приміщення.

І торшер і бра чудово підійде для створення затишного куточка для читання книг і журналів. Для цього достатньо буде розмістити освітлювальний прилад поруч з кріслом або диваном. У сучасних інтер'єрах, особливо невеликих приміщень, торшери та бра можуть цілком використовуватися в якості джерел основного світла. Наприклад, торшер на високій підставці з великим абажуром може забезпечити повноцінне освітлення маленької кухні.

І бра і торшери можуть бути виконані в будь-якому стилі і з будь-яких матеріалів. Більш класичні моделі виготовляються з кришталю і скла, а сучасні - з пластика і металу. Найкраще вибирати бра і торшери в одному стилі з люстрою.

При виборі освітлювального приладу необхідно враховувати кілька нюансів.

1. На відміну від торшера, бра фіксується на стіні. Для того щоб перенести його в інше місце потрібно демонтувати кріплення, при цьому на стіні можуть залишитися сліди. Торшер же легко можна перенести в будь-яку частину кімнати або навіть в інше приміщення.

2. Велика кількість моделей торшерів оснащені столиками, закріпленими на підставці. Такі світильники можна легко використовувати в якості тумбочки біля ліжка або журнального столика.

3. Бра не мають проводів, розташованих на підлозі. У зв'язку з цим вони вважаються більш безпечними. За дроти від торшерів можна затнутися і поранитися.

4. Торшер залишається простотою установки. Досить просто вставити вилку в розетку і він готовий до експлуатації. Бра ж необхідно попередньо монтувати на стіну.

в Все для дому Переглядів: 1871 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 25 вересня 2022