Facebook

Яку м'ясорубку вибрати: електричну або механічну?

Пристрої для подрібнення м'яса та інших продуктів харчування носить назву м'ясорубка. І якщо ще недавно представниці слабкої статі, могли собі придбати тільки механічну кухонну помічницю, то сьогодні на зміну останньої прийшла електрична м'ясорубка. Поговоримо про особливості побутових кухонних агрегатів?

У чому полягають переваги використання електричних м'ясорубок?

По-перше, хотілося б відразу сказати, що електричні м'ясорубки дуже прості в управлінні, а також можуть виконати подрібнення м'яса та інших продуктів максимально швидко, і без витрати сил свого власника. Все що вам необхідно, це вимити м'ясо, порізати його на середні шматочки і просто вкидати його в отвір м'ясорубки.

Щоб подрібнити один кілограм м'яса з допомогою механічної м'ясорубки, знадобиться не менше 20-ти хвилин. Електричний побутовий прилад цю роботу виконає за 5 хвилин. Хоча швидкість виконання подрібнення безпосередньо залежить від потужності кухонного агрегату.

Звернімо увагу, що запчасти для мясорубок в toolparts.com.ua ви можете придбати просто зараз за низькими цінами.

Переваги електричних м'ясорубок:

  • висока продуктивність;
  • компактні розміри і стильний дизайн;
  • наявність додаткових насадок;
  • простота догляду;
  • відсутність акустичного дискомфорту.

Мабуть, єдиний недолік у електричної м'ясорубки це вартість, якщо її, звісно, ​​порівнювати, з ціною механічного приладу для подрібнення м'яса і продуктів харчування.

Поговоримо про особливості механічної м'ясорубки?

Механічна, або як її ще називають ручна м'ясорубка, яка складається з корпусу з мясопроемніком, шнековим валом, рукояткою і гратами. Більшість сучасних домогосподарок вважають, що цей вид кухонного агрегату для подрібнення м'ясних продуктів уже давно себе зжив, але це не так. Попит на ручну м'ясорубку не згасає до цього дня.

Серед основних переваг механічної м'ясорубки слід зазначити: низьку вартість, простоту у використанні, незалежність від електрики, можливість роботи в будь-яких умовах.

Що буде з електричної м'ясорубкою в разі відсутності електричного живлення? Правильно, вона не буде функціонувати. Сьогодні ручну м'ясорубку все частіше купують власники дач і заміських будинків. Механічний кухонний агрегат дуже доступний в ціні, і навіть якщо ви є власником електричного аналога, ручна м'ясорубка теж не завадить!

в Все для дому Переглядів: 88 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 22 лютого 2019