Facebook

Якісний кабель - гарантія надійної і тривалої роботи проводки в квартирі або будинку

Провід або кабель - це найважливіший компонент електротехнічних комунікацій і пристроїв, Якісний кабель - гарантія довгої роботи проводки в квартірепітающіхся від електромережі. Існує безліч проводів і кабелів різного призначення, але матеріал виготовлення залишається незмінним. Провід на мідній основі більш практичні і надійні, ніж алюмінієві, так як відрізняються більш високим ступенем провідності. Таким чином, скорочення перетину кабелю не вплине на зміну навантаження.

Якщо Вам необхідно придбати проводу або кабелю, то в процесі покупки необхідно відштовхуватися від наступних показників:

 • ● мета, призначення та сфера використання;
 • ● сила струму, що приходить на кожну жилу, що вимірюється в Амперах;
 • ● передбачувані умови і схема прокладки;
 • ● зовнішня оболонка.

Кабельне перетин безпосередньо залежить від сили надходить струму. Кабелю, на які припадає високе навантаження, більш міцні і еластичні за рахунок наявності декількох жив. ШВВП і ПВС провід складається з м'якої жили з подвійним ізоляційним шаром з ПВХ. Вони призначені для комутації технічних пристроїв і установок, а також для подовження. Для монтажу електропроводки рекомендовано застосовувати кабель ВВП-1 https://cabel-opt.com.ua/vvp11/, ВВГ і ВВГнгд.

Види і особливості кабелів і проводів

У загальному понятті, дроти відрізняються експлуатаційними показниками, вимогами по ізоляції і іншими технічними характеристиками. Щоб розібратися, який кабель або провід необхідний в тій чи іншій ситуації, слід детальніше ознайомитися з їх видами:

 • 1. ВВГ. Стійкий до УФ-випромінювання, кабель з подвійним ізоляційним шаром. Призначається для прокладки проводки всередині і зовні об'єктів.
 • 2. ВВГнгд. Силовий кабель з міді, стійкий до займання завдяки спеціальній ізоляційної обмотки.
 • 3. NYM-J Lapp кабель. Багатофункціональний варіант. Призначається для прихованого монтажу і рухомих агрегатів.
 • 4. ÖLFLEX Lapp кабель. Стандартна модель, використовувана для укладання в штукатурці та цегляних стінах.
 • 5. ПВС. Еластичний, круглий дріт на мідній основі з подвійною ізоляцією з ПВХ. Призначається для підключення техніки до електромережі до 450V. Допустима температура при використанні становить 40С ° - + 40С °. Експлуатаційний термін в межах 6 років. Чи не призначається до укладання в стіну і за штукатурку.
 • 6. ПВ1. Цілісний провід з міді ПВ1 з одиночної ізоляцією. Призначається для комутації стаціонарної техніки, укладається в металевих трубках, коробах і шахтах.
 • 7. ПВ3. Мідний дріт підвищеної гнучкості з багатодротовими жилами. Використовується при складному монтажі електричних ланцюгів з згинається архітектурою.

Спеціалізований магазин Електрика-Шоп пропонує великий вибір кабельно-провідникової продукції. В асортименті дроти від відомих постачальників (Одесакабель, ЗЗЦМ, Lapp Kabel) за вигідними цінами. Надаємо зручні умови обслуговування і оплати. Гарантуємо оперативну обробку замовлення.

в Будівельні матеріали Переглядів: 618 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

 • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 03 грудня 2022