Facebook

Як захистити фундамент будинку?

 
 
Захист фундаменту є першорядним завданням.
 
 
До речі, якщо вас цікавлять способы защиты фундамента, то радимо перейти за посиланням вже зараз.
 
Від того, наскільки довго він перебуватиме в «цілісності та безпеці», залежить термін експлуатації будинку або іншої будівлі, яка на ньому стоїть.
 
Якщо не провести заходи щодо захисту фундаменту, то бетон від впливу вологи буде руйнуватися, і наслідки можуть бути найгіршими.
 
Проблемним місцем є стик вимощення будинку та цоколя. Особливо якщо на вимощення зверху укладено тротуарну плитку.
 
У сьогоднішній статті ми розповімо, що потрібно зробити, щоб уникнути проблем із фундаментом та цоколем.
 
Зверніть увагу! В даному випадку ми розглядатимемо конкретний приклад, коли цоколь під впливом вологи вже почав руйнуватися, а тротуарна плитка вже була покладена, і, відповідно, виконаємо необхідні заходи щодо попередження подальшої руйнації.
 
Але найважливішу частину цих заходів можна виконати і перед початком оздоблювальних робіт, не чекаючи коли бетон почне розсипатися на очах.
 

Основні етапи робіт

 
Оскільки в даному випадку цоколь вже почав розсипатися, необхідно його «підлатати». І спочатку треба відбити бетон, який тримається «на соплях».
 
Після відбивання потрібно дати цоколю просохнути. Потім кріпимо металеву зварену сітку з осередками 50 на 25 мм, виготовлену з оцинковки, і замазуємо цоколь цементно-піщаним розчином (для більшої міцності можна додати до нього фібру).
 
На наступному етапі на прилеглу до будинку вимощення і частину цоколя наносимо бітумну гідроізоляцію у два шари. Бітумна гідроізоляція має виступати над рівнем тротуарної плитки приблизно на 1 см.
 
Що стосується цоколя, то на нього наноситиметься гідроізоляція обмазувального типу.
 
Перед нанесенням обмазувальної гідроізоляції поверхню цоколя необхідно знепилити та зволожити за допомогою пульверизатора.
 
Обмазувальна гідроізоляція наноситься за допомогою макловиці. У вузьких місцях можна використовувати пензлик меншого розміру.
в Будівельні матеріали Переглядів: 186 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 25 вересня 2022