Facebook

Як вибрати вітрину для магазину?

Вітрини використовуються для демонстрації товарів самих різних типів - від харчових продуктів до дорогих ювелірних виробів. Від вмісту в чому залежать конструктивні особливості торгових меблів, тому при виборі оснащення обов'язково враховується специфіка магазину. Наприклад, для м'яса і ковбас потрібні спеціальні вітринні холодильники з відповідним температурним режимом.

Сучасна торгова меблі виготовляються з різних матеріалів. Корпус може виконуватися з МДФ або ДСП, іноді використовується металевий профіль. Прозора частина, як правило, робиться з загартованого скла: воно відрізняється від звичайного підвищеною міцністю і безпекою.

Зауважимо, що на сайті https://torgoblad.com.ua/ ви можете придбати якісне торгове обладнання для вашого магазину швидко і вигідно.

Вітрина може бути відкритою або закритою. Перший варіант підходить для магазинів, в яких покупцям можна самостійно брати і розглядати товари. Він часто використовується, наприклад, у відділах з іграшками, продуктами харчування. Головна перевага закритих моделей - підвищений захист від розкрадань. Цей варіант зазвичай вибирають, якщо фінансовий збиток від потенційної крадіжки буде значним. Під скло часто «ховають» ювелірні вироби та інші дорогі товари. Така конструкція захищає їх не тільки від зловмисників, але і від пилу. Механізм відкривання скла може бути орним або зсувним - другий тип відмінно підходить для невеликих торгових точок.

Основна частина вітрини - це відділ для демонстрації товарів, проте в них часто є і додаткові відсіки. У них зручно складати запаси продукції, непотрібну упаковку і т.д., тому економити на ящиках не варто. При виборі відповідного обладнання також корисно звернути увагу на наступні аспекти:

Тип установки: пристінна, кутова або острівна. Останній варіант використовується тільки в порівняно великих приміщеннях, в яких досить вільного місця, щоб зберегти зручні проходи для покупців і персоналу. Пристінні і кутові конструкції підходять як для просторих, так і для маленьких відділів.

Наявність підсвічування. Найчастіше для додаткового освітлення застосовуються світлодіодні стрічки - вони довговічні, компактні і не споживають багато енергії. Яскраве підсвічування допомагає привернути додаткову увагу до тих чи інших товарних позиціях.

Зовнішній вигляд. Оформлення вітрини може бути найрізноманітнішим - при замовленні вибираються не тільки матеріали, але і колірна гамма, додаткова декоративне оздоблення і т.д.

в Обладнання Переглядів: 423 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 23 травня 2019