Facebook

Як вибрати сушарку для білизни?

 
Можна з упевненістю сказати, що без сушарки - нікуди, це неодмінний атрибут практично будь-якої квартири.
 
Сьогодні без сушарки досить складно уявити побут, тому сьогодні обговоримо, як вибрати ідеальну, і почнемо з основного поділу на види:
 
 
  1. Найпоширеніший і улюблений покупцями варіант - підлогові сушарки. І цілком логічно, адже переваг у них маса.Вони мобільні: "захотів - поставив, захотів - забрав" за пару секунд (що дуже допомагає заощадити місце у квартирі в той час, коли сушарка не потрібна). Є кілька підвидів: "горизонтальні" (одна площина для розвішування) і "вертикальні" (кілька площин, або, інакше кажучи - рівнів для розвішування білизни, однак кожен з окремо взятих рівнів як правило менше за площею, ніж у горизонтальної сушарки). Вельми приємні за ціною, в той час, як мають тривалий термін служби (за винятком пустотливих дитячих ручок - погодьтеся: щоб випадково зламати сушарку, потрібно знатно постаратися).
  2. Настінні. Найчастіше представлені варіантами для ванної або балкона, складаються "гармошкою" під час невикористання. Не займають місця на підлозі (що особливо зручно для затишних невеликих квартир). Регульований "обсяг" - можна як цілком "розсунути" сушарку для великого обсягу білизни, або ж трохи якщо потрібно висушити пару наволочок. З відносних мінусів - необхідність прикручувати до стіни. Тобто зовсім прибрати в шафу без відкручування від стіни не вийде, та й ніхто не буде цього робити (тільки якщо ви не замінюєте одну сушарку на іншу).
  3. Навісні. Досить компактний варіант, вельми зручний для невеликого обсягу сушки: конструкція підвішується з упором на батарею або двері. Вони компактні, легко вішаються і прибираються, є ідеальним варіантом для невеликої квартири

Якщо ви шукаєте якісну сушарку, то переходьте за посиланням вже зараз.

 
З видами розібралися, і припустимо, вже приблизно намітили найбільш підходящий. Але за якими параметрами вибрати конкретну сушарку?
 
  • Перш за все - прикинути, який обсяг білизни в середньому передбачається розвішувати. Якщо перете досить часто і повне завантаження пралки, то краще зупинитися на підлоговому варіанті.
  • З чого виготовлена ​​сушарка.Основні варіанти (за збільшенням міцності та відповідно, ціни) - пластик, алюміній, дерево або сталь.
  • Один з основних факторів зручності розвішування - відстань між прутами. За практикою, найбільш комфортне - це 8-9 сантиметрів.
  • Додаткові функції або опції.
  • Іноді сушарки оснащуються гачками для вішалки "плічок", або накладками на ніжки проти дряпання статі.
 
Разом, сушарка - хоч і вельми важливий атрибут, однак скориставшись парою нехитрих порад, Ви зможете вибрати оптимально відповідний варіант. А якщо все-таки буде потрібно додатковий рада або підбір - наші менеджери завжди раді допомогти!
в Все для дому Переглядів: 46 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 31 жовтня 2020