Facebook

Як вибрати сонячні панелі?

 
 
Фотогальваніка і отримання енергії з її допомогою стають все більш популярними. Про це знають виробники, які намагаються привернути вашу увагу до своєї пропозиції. Ми розповімо, як не загубитися в лабіринті пропозицій і як вибрати найкращі сонячні панелі, які відповідатимуть вашим очікуванням.
 

Які сонячні панелі вибрати?

 
Ви повинні знати з самого початку, що на це питання немає єдино вірної відповіді. Не існує ні ідеального виробника, ні ідеальної пропозиції, яка задовольнила б усіх, хто цікавиться фотовольтаїки. На щастя, вам нема чого боятися. На ринку багато дійсно хороших виробників з дуже гідною продукцією. Питання тільки в тому, що вас цікавить і скільки і за що ви дійсно хочете платити?
 
Точно! Ви напевно знаєте, що сонячні панелі окупаються. Вам, напевно, цікаво, які ключові параметри слід враховувати при виборі панелей відповідно до ваших індивідуальних потреб. Ви визначили бюджет всього проєкту, оцінили потребу в енергії в своєму будинку і знаєте, на якій поверхні буде встановлена ​​установка.
 

На що звертати увагу при покупці сонячних батарей?

 
Тут багато що залежить від того, чи виберете ви фотоелектричні панелі для готового будинку або будинок ще будується. Незалежно від цього, перед остаточним вибором фотоелектричних панелей ви повинні знати енергетичні потреби вашого нинішнього або майбутнього приміщення. У першому випадку ви можете використовувати поточні рахунки за електроенергію і довідники або калькулятори, доступні в мережі. Ми рекомендуємо вам прочитати нашу статтю, в якій пояснюється, як вибрати потужність фотовольтаїки.
 
У будь-якому випадку фотоелектрична система потужністю 1 кВт буде виробляти близько 1000 кВтг енергії. Приблизно цю суму використовує середня людина в домашньому господарстві. Пам'ятайте, що це стандарт, прийнятий для польських кліматичних умов.
 

Ефективність

 
Ефективність фотоелектричних панелей - це, з одного боку, використання доступних рішень, а з іншого - впровадження новітніх технологій. Іноді помилково використовується синонім ефективності. Йдеться більше про структуру панелей, розмірах і технічних параметрах. Ефективність фотоелектричних систем багато в чому визначається матеріалом, з якого виготовлені панелі.
 
Використання осередків з монокристалічного, полікристалічного або аморфного кремнію впливає на ефективність модуля. Також важливий метод установки, в тому числі кут нахилу всієї фотоелектричної установки. Важливо, чи буде установка на даху або на землі. Крім того, тут важливу роль відіграють інсоляція і погодні умови, що переважають в даному регіоні.
в Інженерні системи Переглядів: 474 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 17 травня 2022