Facebook

Як вибрати сайдинг?

Сайдинг ― універсальний матеріал, що поєднує в собі простоту, естетичність та функціональність. Назва об’єднує групу товарів, які включають облицювальні панелі та предмети для монтажу.

 

Найкращий сайдинг ціна Львів пропонує компанія Модерн плюс.

Переваги сайдингу

Сайдинг з'явився на ринку лише кілька років тому, але швидко здобув неабияку популярність. Це не дивно, адже матеріал може змінити будівлю до невпізнання, а також захистити приміщення від негативних впливів зовнішнього середовища. Цей сучасний міцний і довговічний матеріал, володіє цілим рядом переваг:

  • зручність під час транспортування та монтажу;

  • величезна кількість варіантів зовнішнього оформлення і забарвлень;

  • висока стійкість до зовнішніх впливів ― теплових, механічних, атмосферних, хімічних;

  • пожежна безпека і стійкість до корозії;

  • стійкість до впливу прямих сонячних променів ― сайдинг не втрачає своїх властивостей, кольори залишаються насиченими;

  • стійкість до різких перепадів температури;

  • стійкість до будь-яких мийних засобів;

  • багаторічний термін експлуатації.

Як правильно вибрати сайдинг?

Щоб правильно вибрати сайдинг, потрібно звертати увагу на деякі показники:

1. Колір внутрішньої поверхні панелей зазвичай світліший, ніж зовнішньої. Внутрішня поверхня не взаємодіє з сонячним світлом, тому для її забарвлення застосовують дешевший барвник. Це робить сайдинг більш доступним, а також це не означає, що дана панель неякісна.

2. Якісний сучасний сайдинг складається з двох шарів ― зовнішнього і внутрішнього. Вони мають різне призначення і виготовляються з різних матеріалів. Внутрішній шар забезпечує міцність конструкції, зовнішній ― насиченість і стійкість кольору.

3. Бічний зріз панелі не повинен мати перепадів по ширині. На всій його довжині ― від замкової частини до цвяхової ― його товщина повинна бути однаковою. Така панель найбільш стійка до деформації і дозволяє рівномірно розподілити навантаження.

4. Монтажні отвори повинні бути однакової форми і розміру. У верхній частині панелі розташовуються отвори, за допомогою яких проводиться фіксація цвяхами або саморізами. Вони повинні розташовуватися в одну лінію, мати однакову форму і розмір.

5. Матеріал повинен бути пластичним. Спробуйте зігнути кінчик панелі біля цвяхового отвору, де сайдинг особливо тонкий. Якщо він обламався ― значить, матеріал недостатньо пластичний, і якість сайдинга невисока. Якщо ж вам вдалося перегнути кінчик з боку в бік кілька разів, а тріщин і інших дефектів не з'явилося ― це хороший знак.

Ці поради допоможуть вам не помилитися при виборі сайдинга. Однак, не кожен може правильно вибрати панелі, а також розрахувати їх розмір і потрібну кількість. В таких випадках, потрібно дозамовляти матеріал або ж позбутися надлишків. Тому ми рекомендуємо скористатися послугами професіоналів компанії Модерн плюс, які завдяки здобутому досвіду безпомилково зможуть зробити розрахунки і підібрати оптимальну модель та кількість одиниць сайдингу для Вашої споруди.

в Все для дому Переглядів: 10 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 21 вересня 2020