Facebook

Як вибрати пінопласт для утеплення стін?

Затишок і комфорт в будинку безпосередньо залежить від якості опалення та захисту від холоду. У зимовий час холод охолоджує фасадні стіни, що знижує температуру повітря і в самому приміщенні. Для того щоб захистити зовнішні стіни, використовують різні теплоізоляційні матеріали. Останнім часом особливою популярністю користується пінопласт, який крім хороших показників теплоізоляції має порівняно невисоку вартість.

Який матеріал вибрати

Для того щоб зашити стіни зовні, краще звернутися за допомогою до професіоналів. Особливо це актуально, якщо ви проживаєте на дев'ятому поверсі, і робота передбачає використання альпіністського спорядження. Сьогодні є багато будівельних компаній, які надають послуги з утеплення фасадних стін. Від правильності вибору підрядника залежить не тільки якість теплоізоляції, але і термін експлуатації. Звичайно, якщо мова йде про одноповерховому будинку, то в такому випадку можна все виконати самостійно, але дотримуючись основних правил монтажу.

Найперше, що необхідно зробити для теплоізоляції правильно підібрати будматеріал. Пінопласт для стін може мати різну товщину і щільність. Залежно від того з якого матеріалу виготовлені стіни можна максимально правильно підібрати відповідний пінопласт. Найпоширенішими варіантами стін вважаються:

  • бетонні;
  • цегляні;
  • дерев'яні.

Чим вище показник тепловіддачі, тим товщі пінопласт повинен бути встановлений. Для дерев'яних стін необхідно використовувати товщину не менше 5 сантиметрів. Завдяки такому шару ізоляційний ефект вийде максимальним. Взимку в будинку буде тепло, а влітку прохолодно. Що стосується бетону і цегли, то щільність у даних матеріалів досить висока, а ось захист від холоду слабка. Для зовнішньої обробки фасаду можна використовувати пінопласт товщиною в десять сантиметрів.

Особливість і переваги пінопласту як утеплювача

У продажу на сайті www.termoplast.com.ua/catalog/penoplast листи пінопласту запропоновані різної товщини, що дозволяє підібрати оптимальне рішення для ваших стін. Багато з метою поліпшення ефективності роблять двошаровий прошарок пінопласту. Завдяки зміщеним швам виходить максимально ефективно захистити стіни від холоду. Деякі використовують в якості теплоізоляційного шару пінополістирол товщиною в 25 сантиметрів, проте, для нашого регіону - це перебільшення.

Якщо ви замовляєте полістирольні плити від виробника, то можна спочатку домовитися про те, щоб шматки відповідали висоті стін, таким чином можна мінімізувати наявність щілин. Плити ріжуться відповідно до ваших розмірами, що дозволяє скоротити час на теплоізоляційні роботи.

Якість теплоізоляції залежить не тільки від правильно підібраного будматеріалу, але також від професіоналізму майстра. Варто розуміти, що якщо роботу довіряти фахівцеві зі стажем, то весь процес монтажу займе не більше декількох годин. Якщо ж за справу візьметься новачок, то обшивка стін може затягнутися надовго.

Якщо ви вирішили все-таки самостійно зашити стіни пінопластом, то в першу чергу потрібно підготувати поверхні. Звичайно, робити ідеально гладку й рівну поверхню зовні будинку ніхто не буде. Досить прибрати сміття і відшаровуватися елементи конструкції. Після цього стіна обробляється ґрунтовкою і ця маніпуляція дуже важлива, так як після обробки розчином грунту поліпшується чіпкість до поверхні. По закінченню підготовки встановлюється цокольний профіль, за яким встановлюють перший шар. При укладанні теплоізоляційних плит важливо стежити за шириною щілин між панелями. Чим менше щілин, тим тепліше буде будинок. По завершенню монтажних робіт поверхню штукатуриться і фарбується.

в Все для дому Переглядів: 62 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 24 лютого 2020