Facebook

Види і особливості вхідних дверей

Надійно захистити житло, зберегти тишу і тепло в ньому допоможуть якісні вхідні двері. Сьогодні стильність дизайну і міцність конструкції задовольнить найрізноманітніші запити замовника. Найширший вибір конструкцій ставить у складне майбутнього власника при прийнятті єдино правильного рішення. Для вибору необхідно керуватися міцністю і зовнішнім виглядом виробу, таким параметрам відповідають фінські двері. Система відеоспостереження доповнить стандартний вічко. Якість конструкції підтверджується відсутністю скрипу і легкістю при закриванні, непроникність для під'їзної запаху доповнюється річною гарантією.

Вхідні двері зі сталі забезпечать довговічність і надійність конструкції. Для виготовлення застосовується тільки високоякісна сталь товщиною листа від 2 мм. Міцність досягається ребрами жорсткості сталевого каркаса, який скріплює листи між собою. При цьому ребра можуть розміщуватися вертикально або горизонтально, особливо міцним є їх змішане розташування. Високий ступінь звукової та теплової ізоляцію забезпечить внутрікаркасний наповнювач. Зовнішні декоративні панелі додадуть естетичний вигляд, а при бажанні особлива технологія фарбування може приємно прикрасити зовнішній вигляд вхідних дверей. Різноманітне кольорове оформлення, протиударні скляні або гратчасті вставки розроблені висококваліфікованими дизайнерами. В асортименті конструкції дверей з однією або двома стулками. Різні варіанти і особливості обираного вироби обумовлюються в момент оформлення замовлення, що дозволяє задовольнити запитувані замовником властивості. 

Саме тому перед тим, як купить двери входные, потрібно вивчити інформацію про переваги тих чи інших дверей та зробити правильний вибір!

Дерев'яні двері

Дубові двері вважаються серед дерев'яних конструкцій найбільш надійними і довговічними. Виріб з дуба є символом багатства і благородства. Високі теплоізоляційні властивості, стійкість до зовнішніх пошкоджень і займання підкреслюють зазначені гідності. Спеціальна обробка і покриття забезпечує натуральність і високі експлуатаційні характеристики. Матеріалом можуть служити і інші породи дерева з приємною текстурою і підвищеною щільністю. Різноманітність моделей визначається технологією виготовлення. Фільончасті, що складаються з панелей, що вставляються в пази, щитові двері, що складаються з облицьованих фанерою столярних брусків, або з однорідного шматка - масивні. Сучасна дерев'яна конструкція забезпечує необхідну для вироби міцність, проте рекомендується доповнювати їх установку надійної сигналізацією. Безпека оселі з такими вхідними дверима підвищується шляхом встановлення сучасних запірних механізмів, металевого порога і міцної обробкою полотна.

в Вікна і двері Переглядів: 2154 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 20 травня 2019