Facebook

Як вибрати ланцюг для бензопили правильно

До вибору ланцюжка на пилку потрібно підходити підготовлено, адже важливо не тільки, щоб ріжуча снасть теоретично походила, але і правильно була підібрана в контексті майбутніх робіт. Як вибрати ланцюг для бензопили - ми розповімо і покажемо в цій статті. Ви дізнаєтеся про такі нюанси, як довжина деталі, понятті «крок ланцюга», ситуаціях заміни ланцюжка, а також про робочі взаємозв'язках з ведучою зірочкою. Вибір такої ріжучої снасті, як ланцюг, повинен зіставлятися і з іншим компонентом пильної гарнітури - шиною. Як це зробити для пилки Partner, Stihl, Husqvarna - ми підкажемо власникам побутових і професійних механізмів.

Забігаючи наперед варто згадати і про використання якісного масла для змащення снасті, що грає важливу роль в її експлуатаційні властивості. А при заміні ланцюга для бензопил - потрібно розглянути робочий стан натяжителя, і інших деталей комплексу інструменту, пов'язаних з нею. Сайт https://helphouse.com.ua/eshop/parts-chainsaws/ вам радо допоможе з вибором і навчить розрізняти моменти, коли ланцюжок затупився, і його пора міняти на новий, а вибрати будь-який екземпляр ви завжди зможете в каталозі запчастин і аксесуарів.

Який ланцюг для бензопили вибрати

Отже, ми вже сказали, що ланцюжок міняти потрібно по її зносу, або, коли вона лопнула від перевантаження, тобто, за відсутності експлуатаційних якостей деталі. Акцентуємо увагу, що провідна зірка змінюється разом з ланцюгом, а шина пильної гарнітури - приблизно раз на період використання п'яти ланцюгів. Яку ланцюг для бензопили вибрати - поради фахівців:

  • вважаємо кількість провідних ланок старої ланцюжка. Більш точний параметр вам вдасться дізнатися, якщо вважати внутрішні елементи. Це буде більш правильно, ніж вважати зовнішні.
  • звертаємо увагу на крок бензопильної ланцюга. Крок визначає довжину ведучої ланки і її прийнято вимірювати в дюймах. Дізнатися крок ланцюжка можна з інструкції до бензопили або подивившись інформацію на старій коробці від попередньої снасті. Крок ланцюжка повинен відповідати кроку на провідній зірочці і шині - ось в цій характеристиці і проявляється перша важлива взаємозв'язок елементів, їх загальний стан при виборі ріжучої снасті.
  • визначте товщину паза ланцюга. У технічної інформації до запропонованої каталогом ланцюжку можна зустріти термін «товщина пропила» або «ширина ведучого ланки». Повинна збігатися з товщиною паза на шині спрямовуючої, вимірюється в мм.

Ми спеціально пропонуємо різну термінологію, що стосується характеристик при виборі ланцюжка, тому як різні виробники, реалізатори можуть одну і ту ж характеристику по-різному називати. Щоб орієнтуватися - власник пилки повинен знати все.

в Інструмент Переглядів: 715 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 20 травня 2019