Facebook

Навіщо потрібен дизайнер інтер'єру

Не всяка людина при здоровому розумі й твердій пам'яті наважиться на ремонт в квартирі. А якщо вже така мужня ідея прийде кому в голову те, як правило, того, щоб зробити що-небудь таке, незвичайне, не як у всіх. У такій ситуації без професіонала не обійтися. Де знайти хорошого дизайнера по інтер'єрах і скільки це коштує?

Професія дизайнера по інтер'єрах з недавніх пір у багатьох на слуху-цьому сприяє бурхливий розвиток будівельної індустрії. Однак знайти такого фахівця, який зміг би втілити в життя всі ідеї замовника, часто навіть суперечливі, не так вже й легко. Дизайнер нібито збирає об'ємний пазл, допомагаючи клієнту створити одночасно функціональний, комфортний і затишний інтер'єр. Основний продукт дизайнера по інтер'єрах - дизайн-проект. Це важкий альбом з кресленнями нового планування і проектною документацією, детально промальовані ескізами майбутнього вигляду кожного приміщення з вибором кольорів, підбором оздоблювальних матеріалів і передбачуваної меблями.

Між іншим, на сайті http://eds.ua/program/view/intensive/dizajner-dekorator-intensiv ви можете дізнатися про навчання на декоратора інтер'єру просто зараз.

Підготовка проекту займає приблизно 2-3 місяці, на цей час хороший дизайнер стає справжнім психологом. Він повинен зрозуміти найменші нюанси смаку клієнта і його захоплення: адже вибрати стиль оформлення не так вже й важко, а ось зробити його максимально гармонійним для конкретної людини і його вже сформованого способу життя і звичок нелегко - для цього потрібно клієнта "відчути".

Але на цьому робота дизайнера не закінчується - найчастіше клієнт спочатку замовляє у професіонала не тільки дизайн-проект, а й повне ведення ремонту "під ключ". Для цього треба спочатку узгодити перепланування, потім простежити за обробкою, підібрати елементи інтер'єру - оздоблювальні матеріали, сантехніку, освітлення і предмети мистецтва. В особливих випадках дизайнер сам робить ескізи для меблів, фітодизайн.

На сьогоднішній день можна виділити два основних типи інтер'єрних дизайнерів. Перший тип - це ті, хто йде працювати в дизайнерські або архітектурні бюро, стаючи найманими працівниками, "граючи в команді". Інші ж, вважаючи за краще бути "вільними художниками", починають приватну практику. Ще дуже часто дизайнерські послуги пропонують меблеві салони, проте миловидні дівчата, які радять найбільш економічно розвісити шафки на кухні або скомпонувати збірну стінку, ніякого відношення до дизайнерської професії не мають. Це звичайні продавці-консультанти, їх завдання - продати меблі. Справжні ж дизайнери - люди з художньою освітою, знанням історії мистецтв і творчим підходом до життя.

в Все для дому Переглядів: 457 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 23 травня 2019