Facebook

Як вибрати готові сходи на другий поверх для дачі?

Не такими вже й хитрими будівлями є наші дачі. Радує, що люди почали жити краще, адже ще багато хто пам'ятає ті часи, коли під дачу пристосовували звичайні будівельні вагончики.

А ось нині у багатьох власників виникає бажання побудувати собі двоповерхову дачу, перетворивши її мало не в заміський котедж. У таких випадках потрібна сходи на дачу на другий поверх, вартість якої при цьому не сильно вдаряв б по кишені, адже мова все ж йде про дачі.

Які сходи для дачі підходять більше?

Красиво, звичайно, жити не заборониш, але все ж сходи на дачі з мармуровими ступенями або ж проста драбина, приставлена ​​до отвору в стелі - і те й інше є деяким перебором, погодьтеся. Проте эта страница budstar.ua може стати вам в нагоді, якщо вам потрібні проста драбина-трансформер для не складних завдань. Існуючі варіанти різних сходів все ж слід відсіяти, зупинившись на сходах з дешевої деревини.

Підбирають драбину за розмірами, виходячи з наявного вільного простору, щоб вона не захаращувала прохід. Наведемо деякі приклади.

1. Якщо другим поверхом є звичайна мансарда, то для доступу в неї використовується люк. Значить, вам краще вибрати невелику за розмірами драбину типу «гусячий крок». Є й більш мобільні, що складаються варіанти.

2. Якщо горищем ви часто не користуєтеся, можна замовити відкидну сходи. Вона зазвичай поставляється разом з люком.

Коли доводиться монтувати стаціонарні сходи?
Але якщо у вас дача більш добротна, з високими стелями і повноцінним другим поверхом, краще встановити стаціонарний варіант. Модель такої сходів залежить від того, як часто ви буваєте на дачі:

  • якщо взимку дача пустує і, відповідно, не обігрівається, краще купити модульну сходи. Вони недорогі, мають красивий вигляд, практичні і легкі в збірці;
  • якщо на дачі живуть майже весь рік, сходи краще знайти не стільки дерев'яну, скільки змішану. Сама конструкція буде металевою, а щаблі - з міцного морозостійкого дерева.

Деревина, з якої виготовлена ​​сходи, повинна бути стійка і до вологості. Рекомендуємо ясен, оскільки дубові конструкції вельми дороги, а соснові або букові розбухають від вологи.

в Сад і дача Переглядів: 4359 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 11 серпня 2022