Facebook

Як вибрати фарбу для стін і підлоги

Для того, щоб вибрати фарбу для стін, спочатку слід визначитися з кольором. Відтінки жовтого і помаранчевого відмінно підійдуть для кухні та їдальні, вони сприяють посиленню апетиту на психологічному рівні. Фіолетові відтінки асоціюються з святковістю, доречні у вітальні. Для спальні цілком підійдуть пастельні тони (світлі) будь-яких кольорів, що створить атмосферу, що сприяє релаксації. У кабінеті краще використовувати зелені кольори, вони знижують стрес, саме тому зелений колір використовується в лікарнях. Намагайтеся не вибирати дуже темні тони, вони візуально звужують простір приміщення.

Для фарбування підлоги можна вибрати і темні кольори, надто великого значення це не має. Головне, щоб колір припав вам до смаку. Важливіше в цьому питанні фізичні характеристики фарби, так як поверхня підлоги схильна до стирання. Простежте за тим, що б на банці був напис "для підлоги".

Фарби Sniezka в Україні підрозділяються на кілька типів за різними критеріями. В першу чергу різні фарби для зовнішніх робіт (або фасадні) і фарби для внутрішніх робіт (інтер'єрні). Для вологих приміщень (ванна, душова, санвузол, кімната для прання) слід вибирати спеціальні акрилові вологостійкі фарби, акрил, при досить швидкому висиханні, утворює непроникну для вологи плівку.

Для стін житлових приміщень підійдуть водорозчинні (водно-дисперсійні) фарби, вони мають корисну якість - паропроникність, що дозволяє стінам "дихати", видаляючи зайву вологу і зберігаючи комфортний мікроклімат в приміщеннях. Найчастіше використовують водоемульсійну фарбу на основі ПВА, вона має низку переваг. Водоемульсіонка абсолютно не токсична, досить швидко висихає і відмінно лягає на багато поверхні.

Для оштукатурених стін, бетонних, шпалер під фарбування, або стін, раніше пофарбованих водоемульсіонкой, найкраще підійдуть водорозчинні латексні фарби. Вони лягають тонким шаром, утворюють плівку в результаті полімеризації мономерів в воді, а поверхня набуває приємну бархатисту матовість. Латексна фарба розбавляється водою і висихає за три дні.

Для зовнішніх робіт існує останнє віяння в індустрії фарб - силіконові фарби. Їх головна перевага полягає в тому, що поверхня, пофарбована силіконової фарбою, що не намокає, але при цьому "дихає". Для фарбування металевих конструкцій, для їх захисту від корозії використовують алкідні емалі. У житлових приміщеннях їх застосовувати вкрай не бажано, так як вони токсичні і мають досить різкий запах.

Втрачають свою популярність, але все ще використовуються для фасадних робіт олійні фарби. Вони не витримують конкуренції з огляду на наступні недоліків: довго сохнуть. До того ж олійні фарби погано пахнуть під час висихання, тому їх майже не застосовують в приміщеннях.

в Облицювання Переглядів: 1936 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 03 грудня 2022