Facebook

Як вибрати дизайнера інтер’єру?

Вибираючи людину, яка буде проектувати для вас інтер’єр, передусім варто звернути увагу на її досвід – кількість років у цій сфері, а також кількість і якість уже реалізованих проектів.

Якщо ви звернетеся до Kvaша Дизайн, дизайн інтер'єру квартири буде розроблений із урахуванням ваших побажань і особливостей кожного приміщення.

Безумовно, важливо, в якому стилі ви хочете оформити кімнати. Найчастіше сучасний простір облаштувати простіше, ніж класичний. Останній має безліч деталей, які потрібно описати підрядникам, – навіть меблі. Та не всі дизайнери на ринку мають можливість спроектувати інтер’єр у будь-якому стилі, тому зверніть на це увагу та ретельно перегляньте портфоліо спеціаліста, перш ніж його вибрати.

На якому етапі інвестицій слід звернутися до дизайнера?

Звичайно, чим швидше, тим краще. У випадку з будинком для однієї родини найкраще, якщо його ще немає, але вже є уявлення, яким він має бути. Може, це просто ваші ідеї або ж ви побачили готовий проект, який можна адаптувати до своїх потреб.

Щодо квартир, то варто звернутися до дизайнера вже на час будівництва блоку, адже тоді ви встигнете внести зміни в проект забудовника. Таким чином, можна уникнути додаткових витрат, пов’язаних із модифікаціями (а вони обов'язково з’являться). Найчастіше доведеться чекати декілька місяців на проект будинку та місяць-два на проект квартири.

Яка різниця між дизайном квартири та дизайном будинку?

У квартирі, яка розташована в блоці, вже було певне функціональне та просторове планування. Зазвичай його можна змінити, але трапляється, що несучі стіни або залізобетонні колони не допускають кардинальних змін.

При проектуванні будинку ці речі дещо простіші. На етапі проектування є можливість точно спланувати кожну кімнату з точки зору функціональності та переваг інвестора. Також можна обладнати будівлю всіма необхідними установками. Це дозволить вам уникнути зіткнень на більш пізньому етапі будівництва. Звичайно, етап проектування будинку є складнішим, ніж квартири, саме тому він зазвичай довший і дорожчий.

Які найпоширеніші помилки інвесторів?

При облаштуванні своїх квартир або будинків можна припуститися помилок. Найбільш поширена з них – це вибір неправильного архітектора (дизайнера). Дехто зі «спеціалістів» може пропонувати найдешевший варіант, видаючи його за вартісний і якісний. Та замовники часом забувають, що дизайнер повинен спроектувати їм інтер'єр їхньої мрії (на який вони найчастіше брали позику й витрачали чималі гроші). Як виявляється пізніше, архітектор без належного досвіду робить кардинальні помилки, а інвестор за них платить. Приказка «ощадливий платить двічі» найкраще працює в цьому випадку.

А суто технічні помилки, допущені інвесторами, це підбір поганих підрядників. Також часто заощаджують при виборі оздоблювальних матеріалів для будинку:

  • неналежна якість блоків;

  • утеплення стін і підлоги;

  • неякісні вікна та установки для обігріву будинку;

  • відсутність механічної вентиляції.

Вибір правильного дизайнера – це справжній виклик. Однак важливо знайти людину, з якою вам буде легко, адже саме спілкування та взаєморозуміння – запорука успіху.

в Все для дому Переглядів: 94 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 31 жовтня 2020