Facebook

Як вибрати алюмінієві двері

Безумовно, сильний конкурентом для пластикових дверей стали вироби з алюмінію. Таки двері мають більш надійну конструкцію і здатні витримати будь-які температури (від -80, до +100). Це ідеальний варіант для вхідних дверей. Така конструкція може прослужити багато років, навіть при інтенсивній експлуатації.

Чим відрізняються теплі і холодні алюмінієві двері:

На ринку можна знайти алюмінієві вхідні двері двох типів: теплі і холодні. Вони відрізняються наявністю теплоізоляції і сферою використання. Давайте розглянемо їх докладніше:

Теплі алюмінієві двері призначені для житлових будинків і квартир, для зимового саду або інших опалювальних приміщень. Вони виготовляються з двох профілів, між якими знаходиться термоміст. Саме з його допомогою двері від Евростиль-Сервис можуть зберігати тепло в приміщенні і не пропускати холод всередину. Сам термоміст виготовляється зі скловолокна, який крім теплоізоляції сприяє і захисту від шуму.

Конструкції холодного типу підходять для міжкімнатних перегородок, для офісів або магазинів. Вони відрізняються від «теплих» відсутністю термомоста і стоять на багато дешевше.

Які бувають алюмінієві двері

Орні алюмінієві двері найпоширеніший варіант цього виробу. Саме їх найчастіше встановлюють в будинках. Але і в офісах і магазинах така конструкція теж часто використовується.

Конструкція маятника, коли двері відкриваються в обидві сторони, більше підходить для місць великого скупчення людей, таких як супермаркети, торгові центри і т. д.

Розсувні алюмінієві двері часто зустрічаються нам в офісах і торгових центрах. Вони можуть відкриватися автоматично за допомогою пульта або спеціальних датчиків. Такі двері може мати від двох, до чотирьох стулок.

Чому саме вони?

Як відомо, алюміній досить тонкий метал. Алюмінієві двері неймовірно надійні і добре справляються з механічними пошкодженнями. Навіть з тонкого алюмінієвого профілю можуть створюватися широкі і масивні моделі дверей високої міцності.

У сучасному світі двері не обов'язково повинна бути прямокутної. Ви можете замовити алюмінієві двері будь-якої форми. Витончені, закруглені лінії і обтічні форми, це відмінний спосіб додати вашому будинку родзинки.

Самостійний вибір заповнення теж грає велику роль. Ви самостійно обираєте що це буде: склопакет, скло, сонцезахисний заповнення або глухий профіль.

Дизайн алюмінієвої двері може бути яким завгодно. Будь-який колір, будь-яка фактура, завдяки сучасним технологіям ваша двері може виглядати навіть як дерев'яна.

в Вікна і двері Переглядів: 1029 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 25 червня 2022