Facebook

Як встановити варильну панель: загальні вимоги

Радість від придбання варильної панелі зрозуміла - тепер на вашій кухні з'явиться нова красива і розумна помічниця. Однак для того щоб вона змогла повністю проявити свої таланти, потрібно знати, як правильно відбувається установка конфорки.

 

Така техніка буває електричного або газового формату. Це відбивається на різниці в монтажі панелі, але загальні правила перед самим процесом залишаються однаковими:

Обов'язкова присутність вентиляційної системи. Сучасні правила гігієни і безпеки наказують, що над будь варильною поверхнею повинна бути витяжка. Якщо це неможливо зробити, то обов'язково слід встановити на вікні вентилятор з великою потужністю.
Матеріал-початківець для стільниці може бути будь-яким - головне, щоб його жароміцність не спускалася нижче позначки в 100° C. Це накладає певні зобов'язання і на товщину, яка повинна бути в межах 25 мм (не тонше).

У тому випадку, якщо монтаж робиться між двома шафами, то потрібно залишити відстань від стінки кожного до плити не менше, ніж 15 см. До кухонної стіни вимоги трохи знижені, але все одно не слід переступати поріг в 5 см. Якщо це правило неможливо дотримати, то слід обов'язково прокласти теплоізоляційний матеріал між стіною і панеллю.

Установка варильної панелі в стільницю: особливості процесу

Поверхню стільниці доведеться пропилювати - найкраще для цього підійде електролобзик. З матеріалів слід підготувати:

 • спеціальний герметик;
 • саморізи;
 • затискачі.

Після дотримання загальних вимог можна приступати до самої роботі. Вона буде складатися з дотримання наступного нескладного алгоритму:

 1. В інструкції зазвичай вказані розміри панелі. Якщо її немає, то виміряти можна і самостійно, але не потрібно робити це впритул - між панеллю і стільницею потрібно залишити зазор в 1-2 мм.
 2. Краще докласти і обвести спочатку картонний макет.
 3. Проміжки між поверхнею і краєм стільниці повинні становити не менше 5 см.
 4. Висвердлити електродрилем кути стільниці.
 5. Акуратно пропиляти по намічених лініях від одного випиляного кута до іншого.
 6. Краї стільниці в місцях пропила закрити спеціальним ущільнювачем (йде в комплекті з покупкою). Також рекомендується використовувати силіконовий герметик, який захистить стільницю від негативного впливу зайвої вологості.
 7. Опустити варильну панель в отриману нішу.
 8. Вирівняти її, але не допускати занадто великого зусилля.
 9. Міцно зафіксувати поверхню за допомогою спеціальних затискачів, закріпивши їх саморізами - це буде утримувати панель на одному місці.

Подальші дії в заході будуть залежати від того, який спосіб підключення має ця техніка.

в Все для дому Переглядів: 2210 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

 • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 21 жовтня 2018