Facebook

Як вибрати меблі для спальні: поради мебельної фабрики Скай

Дуже важливо, де і як ми засипаємо, і як ми прокидаємося. Спальня є самим часто відвідуваним місцем у будинку, свого роду притулком від шуму і суєти робочого дня. Приділяйте більше уваги спальні, надайте їй характер.

При виборі меблів для спальні головне - надійність, і особливо те, з якого матеріалу вона зроблена. Скай мебель з натурального дерева не тільки більш міцна і красива, але і, що важливо, містить менше алергенів, що важливо для збереження здоров'я.

Зазвичай в спальні ставлять або ліжко, тахту або один з різновидів диванів. Дивани популярні в першу чергу тим, що можуть розкладатися - це зручно для невеликих кімнат. З іншого боку через розкладні конструкції дивани через кілька років починають скрипіти. Нерідко їх безжально викидають. Часто абсолютно даремно.

Ці меблі легко відреставрувати, повернувши каркасу міцність. Оббивку легко змінити, перетворивши навіть старий радянський диван в шедевр. Наприклад, оббивши його шкірою або якісного шкірозамінника. Втім, докладніше тут читайте.

За допомогою перетяжки диван легко вписати в будь-який дизайн, помінявши його колір новою оббивкою.

Якщо віддаєте перевагу класичній стриманості, - то повинні дотримуватися в спальні симетрії і гармонії. У кімнаті повинне домінувати велике і зручне ліжко, яке потрібно розташувати по центру кімнати. З боків від нього розташовуються приліжкові тумбочки.

Якщо белая спальня не дуже велика, дуже практичні вбудовані шафи-купе. Вони дуже місткі і функціональні. Якщо місця багато, можна поставити в спальні комод, в його ящиках можна розмістити багато різних речей.

Дуже важливо вибрати колір. У спальні красиво виглядатиме бежевий, відтінки кремового, пастельні рожеві і пурпурові кольори. Вони візуально збільшують кімнату, одночасно надаючи їй затишок і теплоту. Крім того можна поставити в кімнату туалетний столик, необхідний багатьом жінкам.

Багатьом подобається влаштовувати окрему гардеробну з великою кількістю зручних шаф, повними полицями, відсіками для взуття і вішалками. Але не у всякій квартирі є місце, щоб зробити хоча б невелику гардеробну.

Велика спальня дає більше можливостей, коли справа стосується кольору, але в цілому в спальні не рекомендуються темні і холодні кольори, кольори повинні бути теплими. Також спальню не варто захаращувати великою кількістю меблів. Її основне призначення - це відпочинок і сон.

в Меблі Переглядів: 659 Коментарів: 1
Оцінити цей запис:

Коментарі

  • уточнення Четвер, 25 липня 2019

    Уточнення - меблі не з натурального дерева. З дерева було б набагато дорожче.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 25 вересня 2022