Facebook

Як правильно винаймати квартиру?

Найчастіше приїжджим швидко та правильно винаймати квартиру можна тільки через ріелтора. У такого варіанту є ряд мінусів, одним з яких завжди виступає підвищена ціна укладання угоди. Однак виходи є, тому слід заздалегідь розглянути можливі способи вирішення такої проблеми.

 

Варіанти пошуку житла від прямих власників

Які дії повинен здійснювати потенційний наймач, щоб орендувати квартиру на тривалий термін без посередників? Для цього є кілька способів пошуку житлової нерухомості для оренди:

 • Інтернет. Необхідно не тільки переглядати існуючі оголошення, а розмістити власне. Слід вказати параметри передбачуваного варіанта житлоплощі, власні вимоги та важливі нюанси, які можуть цікавити наймодавця. Одним з місць розміщення є сайт DOM.RIA, де можлива оренда житла без посередника.
 • Знайомі, друзі, родичі. Найпростіше знайти відповідний варіант – зробити так, щоб про необхідність пошуку житла дізналося якомога більше людей. В результаті, може знайтися власник, який планує здати квартиру або очікує відповідного кандидата.
 • Оголошення в газеті, а також розклеєні самостійно. Можна розмістити оголошення про пошук житла на тривалий термін, яке потрапить на очі власнику.

В результаті, винаймати квартиру на тривалий термін цілком реально. Однак для цього слід діяти за допомогою інших людей, серед яких є можливі наймодавці.

Правила найму та поради з оренди квартири на тривалий термін

Початківці наймачі не знають не тільки нюансів процедури пошуку варіантів житла, а й подальших дій. Якщо квартира знайдена, то необхідно правильно оформити договір оренди між власником та наймачем. Тут допомога посередника могла б піти на користь, тому що сумлінні ріелтори знають всі правила закріплення відносин між наймачем та наймодавцем. На що слід звернути увагу в першу чергу:

 • при огляді квартири одним з ключових параметрів є її стан та наявність необхідних предметів побуту та інтер'єру;
 • розташування, відстань до метро, ​​зупинок та супермаркетів;
 • документи власника та папери на житлоплощу;
 • укладення договору з точки зору безпеки та забезпечення виконання зобов'язань обох сторін.

В результаті, слід бути уважним не тільки в процесі пошуку відповідного варіанту, а також при оформленні угоди найму. Якщо власник неохоче відповідає на питання чи відмовляється пред'являти документи, укладати договір, то краще пошукати інший варіант.

Переваги та недоліки знімання житла без посередника

Потенційний орендар при самостійному пошуку житла стикається з низкою труднощів. Вони виключені при зверненні до ріелтора. У той же час є ряд негативних моментів при пошуку квартири через посередника.

Отже, серед переваг самостійного підбору варіантів:

 • менші фінансові витрати, що виключають оплату послуг посередника;
 • можливість отримання досвіду самостійного пошуку варіантів;
 • відсутність ймовірності співпраці з недобросовісним ріелтором.

Однак такий спосіб підбору варіантів передбачає наявність негативних моментів:

 • Тривалість пошуку. Ріелтори надають можливі варіанти житла в більш стислі терміни.
 • Складність та багатоетапність процедури. Більшість оголошень все ж потрапляють в базу ріелторів, обійти яких не вдається. Саме тому самостійний пошук може стати серйозним випробуванням.
 • Відсутність знань правил укладення договору та перевірки власника житла.

Очевидно, що знайти квартиру на тривалий термін оренди реально. Однак зробити це простіше через знайомих, друзів або соціальні мережі. Основна маса оголошень на спеціалізованих сайтах та в газетах передбачає наймання через посередника. Незважаючи на переваги такого способу, головний недолік – завищена ціна за рахунок необхідності виплати винагороди посереднику.

в Все для дому Переглядів: 131 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

 • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 23 травня 2019