Facebook

Як правильно вибирати пиломатеріали?

Якість пиломатеріалів безпосередньо впливає на процес і результат будівельних і ремонтних робіт. Велика кількість виробників і продавців даного товару, величезний асортимент не полегшує вибір, а швидше навіть ускладнює його. Ризик нарватися на неякісний товар зростає, тим більше що покупець не є фахівцем у сфері деревообробки.

Як не загубитися в широкому виборі продукції та вибрати якісний товар?

Поради щодо вибору якісних пиломатеріалів

Щоб не помилитися з вибором і не пошкодувати про нього згодом, потрібно враховувати такі особливості пиломатеріалів.

Час заготовки. Зима - найкращий час заготівлі лісу на пиломатеріали. «Зимова» продукція відрізняється високою якістю в силу того, що волога в деревині в зимовий час міститься в дуже невеликій кількості. Такі пиломатеріали не дають тріщин, так як процес висихання деревини дуже повільний, менше схильні до гниття, відрізняються високою міцністю і стійкістю до зносу.

До речі, по ссылке kievstroy.org ви можете придбати якісні пиломатеріали за найкращими цінами вже сьогодні.

Зовнішній вигляд пиломатеріалів. Наявність механічних пошкоджень, відколів, подряпин, вм'ятин, слідів загнивання, гниль і цвіль звужують сферу застосування пиломатеріалу (в цьому випадку він не підходить для видимої обробки приміщень) і знижують його якість. Важливо також стежити за кількістю сучків (воно регламентується залежно від сортності продукції) і темних плям від них. Обрізний пиломатеріал повинен мати правильні геометричні форми і відповідати заявленому розміру (можна виміряти перед покупкою).

Умови зберігання. При оптовій закупівлі пиломатеріалів від виробника, як правило, можна ознайомитися з умовами зберігання товару. Обрізний пиломатеріал повинен зберігатися в штабелях відповідно до довжини в сухому, добре вентильованому приміщенні. Важливо, щоб у складених штабелів була можливість «дихати», це убезпечити деревину від загнивання.

Порода деревини. Вибір залежить від умов застосування пиломатеріалів, але найвищою стійкістю, довговічністю і прекрасним зовнішнім виглядом відрізняється продукція з хвойних порід дерев. З листяних порід для виготовлення пиломатеріалів використовуються дуб, береза ​​(виробництво паркету), осика (облицювання лазень і саун), ясен, червоне дерево.
Звертайте увагу на ці нюанси при покупці, і ви зможете вибрати якісні пиломатеріали для обробки і ремонту.

в Будівельні матеріали Переглядів: 458 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 26 квітня 2019