Facebook

Стелажі для книг або речей в інтер'єрі

Пам'ятається, колись люди вистоювали нічні черги перед магазинами передплатних видань. Будинок без книг вважався будинком примітивного одноклітинного істоти, а пильні власники домашніх бібліотек частенько постачали свої шафи замками і стандартним плакатиком: «Не шарь по полицях жадібним поглядом - тут книги не даються на будинок».

Пріоритети змінюються. Забиті книгами книжкові полиці з моди вийшли, і домашня бібліотека - вже не показник глибокого інтелекту її власника. Читають тепер в інтернеті, читають бібліотечні книги, або взагалі не читають. І в цьому немає ні позитиву, ні негативу.

Кожному своє. Але, якщо від батьків залишилася в спадок бібліотека, якщо для вас книги по-старому ті самі артефакти, яким ви зобов'язані «всім хорошим в мені», то треба подумати про їх оптимальному розміщенні в інтер'єрі.

Стелаж книжковий в інтер'єрі

У разі, коли разом з книгами ви успадкували книжкові шафи і нічого не мають наміру міняти в інтер'єрі, подальші рядки не для вас. Але, якщо ви кардинально оптимізуєте простір (не секрет, що старовинні меблі хороша, але слабо функціональна), то є сенс звернути увагу на книжковий стелаж від https://www.ikeastore.com.ua/Stellazhi-795/. Чим він привабливий? Здатністю змінювати конфігурацію, подібно деталям конструктора, що поєднується в різних формах. Стелаж можна розмістити в будь-якому вільному місці вашої квартири, не виключаючи незадіяні зазвичай простінки і місця в коридорі. Керуватися при виборі слід об'єктивними міркуваннями: кількістю ваших книг і наявністю площі для їх розміщення і суб'єктивними: загальною стилістикою інтер'єру.

Добре, коли книжковий стелаж гармонійно вписується в простір. Для цього його матеріал повинен збігатися з матеріалом інших меблів: ідентичне дерево, шпон або метал. При бажанні можна скомбінувати стелажі так, що вони займуть цілу стіну.

Книжкові полиці

Буває так, що квартира настільки мала, що стелаж приткнути нікуди. У такому випадку, якщо перед вами стоїть вибір: стелажі - полки, доведеться зупинитися на останньому варіанті, благо, полки можна розмістити в самому мізерному клаптику простору. Наприклад, над дверима порожнє місце цілком можна заповнити полицею з книгами з числа тих, якими користуються нечасто.

З полиць різної конфігурації не важко скласти ефектну композицію. Єдине, що бажано враховувати, вибираючи стелажі, полиці або інші предмети меблів: книги - джерело високоаллергенной пилу. Піклуючись про здоров'я, необхідно вибирати засклені полиці для книг.

в Меблі Переглядів: 1433 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 31 березня 2023