Facebook

Як правильно вибрати змішувач для ванни?

 

Як правильно вибрати змішувач для ванни, щоб він прослужив довгі роки без будь-яких перебоїв? Це питання цікавить усіх людей, які займаються ремонтом ванної кімнати та оновлюють сантехніку.

Різновиди змішувачів для ванни


Змішувачі для ванни, які представлені в інтернет-магазині Interior, можна розділити по групах. Кожна з них характеризується якимось одним параметром. Так виділяють наступні групи змішувачів:

 1. Група змішувачів, що розрізняються між собою за функціональним призначенням.
 2. Група змішувачів, які по-різному встановлюються на ванну.
 3. Група змішувачів, які по-різному функціонують.

Група змішувачів, що розрізняються між собою за функціональним призначенням


Розрізняють декілька різновидів змішувачів для ванни за призначенням:

 • Змішувач, який безпосередньо встановлюється на ванну. У нього зазвичай низький виливши води. Він може бути фіксований і з вивертів. В останньому випадку вода перемикається від крана в душову лійку.
 • Змішувач для прийняття душу. У такого сантехнічного обладнання відсутні будь-які перемикачі. Його використовують тільки, щоб прийняти душ. У ній немає звивистого ходу води. Це найпростіший і компактний варіант змішувача для ванної кімнати.
 • Універсальний тип змішувача. Його використовують одночасно і для забезпечення струму води в раковину, і в ванну. У такого сантехнічного обладнання довгий виливши в вигинами. Найчастіше цей різновид вироби ставлять у ванних кімнатах, які мають малу площу. Такий змішувач істотно заощаджує вільний простір.


Група змішувачів, які по-різному встановлюються на ванну

За способом монтування сантехнічного обладнання теж можна виділити різні види змішувачів:

 1. Пристрій, який ставиться на борт ванни. Деякі ємності мають спеціальний отвір, а в комплекті додається і сам змішувач. Недолік цього виду змішувача полягає в тому, що його складно замінити на інший виріб. Проблеми можуть виникнути і при ремонті сантехніки.
 2. Прилад, який монтується на спеціальну стійку. Цей різновид відноситься до розкошів. Передбачається, що ванна стоїть в центрі кімнати. Змішувач підводиться до ємності. Його труби йдуть прямо з підлоги.
 3. Устаткування, яке монтується на стіну. У його будові може бути як середній, так і довгий вилив. Зазвичай встановлюється ще спеціальна штанга. По ній можна регулювати висоту лійки під час прийняття душу.


Група змішувачів, які по-різному функціонують


Змішувачі цієї групи діляться на три види:

 • Змішувач з одним важелем. На сьогоднішній день цей вид є найпопулярнішим. Перемикання з гарячої води на холодну здійснюється за допомогою одного важеля. Встановити такий змішувач дуже просто.
 • Змішувач з двома важелями. Або їх ще називають вентилями. У цій системі кожен вентиль відповідає за подачу або гарячої, або холодної води. Завдяки цьому налаштувати потрібну температуру води набагато простіше, ніж у випадку з одно-важільним змішувачем. Під кожен вентиль рекомендується ставити гумовий ущільнювач.
 • Змішувач з термостатом. Ця система має пристрій, який відповідає за головні параметри води, що подається: температуру, силуподача води, швидкість. Дана установка має свої переваги.

 

Переваги змішувачів з термостатом:

 1. Дозволяє економити використовувану воду. Цей змішувач можна так відрегулювати, тобто налаштувати потрібний напір води, температуру.
 2. Цей вид змішувача вважається безпечним у використанні. Його електронний пристрій дозволяє відразу задати бажану температуру води. У звичайному змішувачі дуже складно налаштувати воду. Завжди можна обпектися або обдати себе льодової водою.
 3. Цей вид змішувача набагато комфортніше в застосування.

Головний мінус цього приладу - це лише його висока вартість. Але ціна виправдана тими перевагами, які він представляє.

в Сантехніка Переглядів: 242 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

 • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 17 травня 2022